Teema: Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus
Pealkiri:
Aga miks mehed sellised on?Autor(id): Margus Vaher
Kujundaja: Sille Lavin
Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949099306
Lehekülgi: 144
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 200x135
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Margus Vaher räägib oma uues raamatus “ Aga miks mehed sellised on” avameelselt armastusest, seksist, petmisest ja kõigest sellest, millest muidu mehed ei räägi. Lustime!
“Minu ainus eesmärk on aidata naisel meest paremini mõista ja tunnetada. Tema hinge olemust, lihtsust ja õrnust. Ning viisi, kuidas mees elu, naist ja enda eesmärki siin elus lahti mõtestab ning tajub. Et naine rohkem lollide sookollide otsa ei komistaks ja saaks nautida elu sellise jumalannana, nagu ta on ning väärib - sellise mehe kõrval, kellega elu on nagu kirglik tants, mitte aga nagu tagurpidi salto, mis pekki läks.
Raamatust leiad minu ausad ja humoorikad vastused armsate naiste küsimustele, mis on saabunud pärast minu kahe raamatu, „Tee mehe südamesse“ ja „Kuidas armastada naist?“ ilmumist minu meilile või FB blogisse „Mis tegelikult loeb?“. “
Margus Vaher
“Naisena võin öelda, et Margus oskab läbi enda elukogemuse võrratult mehe hingeelu selgitada. Läbi mahlakate näidete ja krõbeda huumori mõistan mehi tõesti pärast selle raamatu lugemist paremini. Ise üritan nüüd vähem ropendada ja vändagängsterid juba kaugelt ära tunda, et neist kaarega mööda käia. Aitäh, Margus, selle üdini ausa ja vimkadega raamatu eest!”
Seidi Voogre
Märksõnad:
Pilgrim
mehed
mehepsühholoogia
paarisuhted
perekond
peresuhted
suhtlemispsühholoogia
nõuanded
luuletused
Hind:
14,00 EURTeema
Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus alla viimati lisatud:
Sheila Heen, Bruce M. Patton ja Douglas Stone, Rasked kõnelused. Kuidas ebamugavaid vestlusi endale ja teistele kergemaks teha,
Varrak, Maaleht, 2015, hind: 15,00 eurot
Daniel Goleman, Emotsionaalne intelligentsus. Miks võib olla EQ olla tõhusam kui IQ,
Varrak, 2015, hind: 20,00 eurot
Jüri Saarma, Kliiniline psühhiaatria,
Valgus, 1980, hind: 15,00 eurot
Peeter Tulviste, Mõtlemise muutumisest ajaloos,
Valgus, 1984, hind: 8,00 eurot
Tõnis Arro, Kognitiivkäitumuslik teraapia,
Tartu Ülikool, 1992, hind: 5,00 eurot
Avo-Rein Tereping, Kuulmispsühholoogia,
Valgus, 1988, hind: 6,00 eurot
Jüri Allik, Aavo Luuk, Nägemispsühholoogia,
Valgus, 1980, hind: 5,00 eurot
Sarah C. Albritton ja Roger R. Pearman, Ma pole hull, ma lihtsalt pole sina. Kuidas me saame olla nii erinevad? 16 isiksusetüübi tegelik tähendus,
Tänapäev, 2011, hind: 20,00 eurot
Nikolai Kravtsov, Metoodiline töö kutseharidussüsteemis,
Valgus, 1980, hind: 5,00 eurot
Erich Fromm, Omada või olla?,
Mondo, 2001, hind: 18,00 eurot
Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus all on 882 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!