Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Suhkrust KremlAutor(id): Vladimir Sorokin
Kujundaja: Marge Pent
Kirjastus: Argo
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Aila Tomingas
ISBN: 9789949466504
Lehekülgi: 200
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 152 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Vladimir Sorokini „Opritšniku päeva“ järg, antiutoopia või satiir Putini Venemaa võimalikust tulevikust. Venemaa umbes kahekümne aasta pärast. Taastatud on monarhia, seisused, opritšnina ja ihunuhtlus, eraldatud end Euroopast ja Kesk-Aasiast Suure Vene Müüriga, välispassid on Punasel väljakul rituaalselt ära põletatud. Ainsaiks tuluallikaiks on gaas ja Hiina transiidilt mati võtmine. Aeg on veidi edasi läinud, gaas otsa saamas, Moskva kortermaju köetakse puude ja käbidega, nädalavahetustel liftid ei sõida, kerjuste arv on hüppeliselt kasvanud. Võrreldes „Opritšniku päevaga“ on raamatu struktuur keerukam, see koosneb omavahel väliselt nõrgalt seotud, žanrilt erinevaist, erinevate tegelastega (koolilapsed ja kerjused, opritšnikud ja kohtu-uurijad, Suurt Müüri ehitavad sunnitöölised ja tehasetöölised, Valitsejanna ja timukad jne) peatükkidest, mis siiski moodustavad terviku. Päris raamatu lõpus selgub ka „Opritšniku päeva“ peategelase saatus.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suhkrust Kreml, Vladimir Sorokin, Argo 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
koostanud ja toimetanud Mario Kivistik, Halli Hordi tulek. Ulmeantoloogia,
Salasõna, 2002, hind: 12,00 eurot
Gustav Meyrink, Volbriöö. Fantastiline romaan,
Kunst, 1996, hind: 10,00 eurot
Alyson Noël, Igavesti. Surematud I,
Pegasus, 2010, hind: 15,00 eurot
Alyson Noël, Sinine tund. Surematud II,
Pegasus, 2011, hind: 12,00 eurot
Harlan Ellison. Toimetanud ja järelsõna: Lasse Nikkarev, Koletis, kes kuulutas armastust maailma südames (novellid),
Skarabeus, 1999, hind: 15,00 eurot
Arthur C. Clarke, 2010: teine odüsseia,
Kupar, 1999, hind: 14,00 eurot
Airika Harrik, Elu pärast surma,
Randvelt Kirjastus, 2013, hind: 13,00 eurot
Robert Silverberg, Maa teine vari,
Eesti Raamat, 1994, hind: 6,00 eurot
Keith Laumer, Põrgukoerad,
Estonian Graphic Center, 1992, hind: 3,20 eurot
Roger Zelazny, Needuste allee,
Katherine, 1992, hind: 4,50 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1795 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!