Teema: Kunst
Pealkiri:
Joonistamis- ja maalimiskursus. Joonistamine, maalimine, õlimaalAutor(id): Angela Gair
Kirjastus: Egmont Estonia
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel:
Tõlkija: Lea Noorma, Karel Zova
ISBN: 9789985538807
Lehekülgi: 256
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x285
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Raamat on jagatud kolme ossa: joonistamine, akvarell ja õlimaal. Siin antakse nõu erinevate tehnikate ning tööks vajalike vahendite kohta ning näidatakse tööde järk-järgulist valmimist. Õpik on mõeldud algajatele joonistamis- ja maalimishuvilistele. Kõik näidetena toodud tööd on algajale jõukohased ning juba lühikese aja möödudes olete valmis iseseisvalt tegema pilkupüüdvaid kunstiteoseid. Uues trükis on sisu kompaktsem ning praktiliste pehmete kaantega.
Märksõnad:
Egmont Estonia
joonistamine
joonistustarbed
maalikunst
akvarellmaal
õlimaal
maalimistarbed
maalitehnikad
kunstiõpetus
õpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Joonistamis- ja maalimiskursus. Joonistamine, maalimine, õlimaal, Angela Gair, Egmont Estonia 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Fransisco Asensio Cerver, Pastellmaal algajatele,
Koolibri, 2007, hind: 22,00 eurot
Julius Genss, Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud,
1949, hind: 6,00 eurot
Andrus Johani; koostanud ja eessõna autor R. Loodus, Andrus Johani raamatugraafikat aastaist 1940-1941 (16 reproduktsiooni),
Kunst, 1967, hind: 8,00 eurot
Fransisco Asensio Cerver; toimetaja Triin Vaikmäe, Vesivärvid algajatele,
Koolibri, 2007, hind: 17,00 eurot
Koostaja: Jüri Kermik ja Krista Kodres, Kunst ja Kodu 1990. 59/90,
Kunst, 1990, hind: 3,00 eurot
Kunstiteaduslikke uurimusi 2008/4 17. osa,
Eesti Kunstiteadlaste Ühing, 2008, hind: 3,00 eurot
Herald Eelmaa (koostaja), Tallinna II Graafikatriennale 1971. II Таллинское триеннале графики 1971,
Eesti NSV KUnstnike Liit, 1971, hind: 10,00 eurot
Rudolf Saaring; toimetanud edited Rudolf Saaring; kaastöö: Gunnar Mölder, Tõnis Nõmmmik, Rudolf Saaring. Creation (ülevaade elust ja loomingust),
R. Saaring, 1968, hind: 6,00 eurot
Jüri Arrak, Võsa, aas ja mägi,
Ilmamaa, 2003, hind: 17,00 eurot
Philippa Beveridge, Ignasi Domenech, Eva Pascual, Klaas. Sulatustehnikad,
Tormikiri, 2005, hind: 20,00 eurot
Kunst all on 1277 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!