Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Paadisild triivib mereleAutor(id): Daniel Katz
Kujundaja: Made Balbat
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel:
Tõlkija: Kalle Kurg
ISBN: 9985655524
Lehekülgi: 277
Sari: Nüüdisromaan
Seisukord: kaaned pisut kulunud, leheservad natuke määrdunud, templid ja kirjed sees (raamatukogust kustutatud), muidu korralik raamat
Mõõdud: 145 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Daniel Katz eristub soome kirjanduspildis oma Ida ja Ida-Euroopa motiividega, mis toovad värskust ka romaani «Paadisild triivib merele».
Sellele Soomes arenevale armastusloole on taustaks Bosnia sõda. Kui ajalooõpetaja Henry Loimu paadisild tormi ajal murdub ja ta sellel
mööda jõge mere poole triivib, satub ta Bosnias soome rahuvalvevägedes teeninud koloneli majja. Kolonel on pärast teda sõjas tabanud suurt õnnetust Soome kaasa toonud viiuldajast serblanna ja tema isa.
Sõda on aga jätnud nii temasse kui ka serblastesse sügavad jäljed...
Originaali pealkiri Laituri matkalla mereen. Eesti keeles
Märksõnad
soome
ilukirjandus
romaanid
Sari: Nüüdisromaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Paadisild triivib merele, Daniel Katz, Eesti Raamat 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Thomas Mann, Surm Veneetsias. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2005, hind: 15,00 eurot
Jack Kerouac, Teel. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 15,00 eurot
Karen Robards, Usaldades võõrast. New York Timesi Bestseller,
Ersen, 2002, hind: 4,00 eurot
Jean Webster, Kallis vaenlane,
Fantaasia, 2001, hind: 9,00 eurot
Edgar Rice Burroughs, Tarzan - ahvide kasvandik,
1991, hind: 4,00 eurot
Isabel Allende, Vaimude maja,
Eesti Raamat, 1992, hind: 5,00 eurot
Lev Tolstoi, Anna Karenina I-II,
Eesti Raamat, 1978, hind: 8,00 eurot
Martti Larni, Neljas selgroolüli ehk Kelm vastu tahtmist,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 9,00 eurot
Mario Puzo, Lollid surevad,
Ersen, 2002, hind: 12,00 eurot
Rosamunde Pilcher, Talvine pööripäev,
Varrak, 2001, hind: 9,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7067 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!