Teema: Sõnaraamatud
Pealkiri:
Minu esimene võõrsõnastikAutor(id): Koostanud: Kristjan Jaak Kangur, Sirje Laidre
Kujundaja: Kersti Tormis
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789985682241
Lehekülgi: 462
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 135 × 185 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 081
Selle sõnastiku märksõnad hõlmavad algkoolis ja põhikooli keskastmes tarvilikku sõnavara, kuid rohkesti on selles ka selliseid sõnu, millega puututakse kokku igapäevaelus, raadiot kuulates, telerit vaadates, internetti külastades, ajalehti-ajakirju või raamatut lugedes.
«Minu esimene võõrsõnastik», mis sisaldab üle 6000 märksõna, rohkesti lihtsaid kasutusnäiteid ja 650 illustratsiooni, on kindlasti tõhus abimees nii koolitöös kui ka ristsõnade lahendamisel, mõtte- ja mälumängus ning lihtsalt silmaringi avardamisel.
eesti keel, võõrsõnad, sõnaraamatud, noorsookirjandus
Hind:
12,00 EURTeema
Sõnaraamatud alla viimati lisatud:
Kulno Olev, Inglise-eesti-vene meresõnastik / English-estonian-russian maritime dictionary / Англо-эстонско-русский морской словарь,
Valgus, 1981, hind: 7,50 eurot
Mati Abel ja Ülo Kaasik. Eessõnas toodud ka: kaasautorid Jüri Lamp, Jaakko Elonen (soome keel), Maido Rahula, Christine Médan (prantsuse keel), Peeter Müürsepp (saksa keel), Eesti-soome-inglise-prantsuse-saksa-vene matemaatikasõnaraamat. Matematiikan sanakirja. Dictionary of mathematics. Dictionnaire des mathématiques. Wörterbuch für Mathematik. Словарь по математике,
TEA Kirjastus, 2002, hind: 15,00 eurot
Soome-eesti/eesti-soome taskusõnastik. Suomi-viro/viro-suomi taskusanakirja. 30 000 sõna ja väljendit,
TEA Kirjastus, 2003, hind: 8,50 eurot
Fanny de Sivers, Kristliku kultuuri sõnu prantsuse keeles,
Ilmamaa, 1997, hind: 6,00 eurot
Urve Hanko, Gustav Liiv, Inglise-Eesti idioomisõnaraamat,
Valgus, 1998, hind: 19,00 eurot
Tiiu Kaarma, Laine Paavo, Eesti-saksa vestmik. Estnisch-deutsch Sprachführer,
Ilo, 1995, hind: 5,00 eurot
Heino Ernits, Enn Veskimägi, Vene-eesti sõjanduse sõnaraamat,
Valgus, 1986, hind: 8,00 eurot
Ilmar Anvelt, Inglise-eesti koolisõnaraamat,
Koolibri, 2006, hind: 14,00 eurot
Vello Lõugas, Leedu-eesti sõnaraamat,
Valgus, 1969, hind: 5,00 eurot
Anu Kippasto, Anu Nurk, Tõnu Seilenthal, Magyar-észt vonzatszótár. Ungari-eesti rektsioonisõnastik,
1997, hind: 6,00 eurot
Sõnaraamatud all on 891 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!