Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Mehitamata inimesedAutor(id): Maniakkide Tänav
Kirjastus: Fantaasia
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949504244
Lehekülgi: 234
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Eesti tulevik pärast Sosnovõi Bori tuumaelektrijaama õnnetust. Ida- ja Lääne-Virumaa on saastunud ja muutunud inimestele elamiskõlbmatuks. Ümbritsevad maakonnad ägavad katastroofipiirkonnast põgenenute massi all, kellele lisanduvad Vene-Hiina sõja järel Eestisse pakku tulnud hiina ja vene immigrandid. Tumedais toonides maailmas otsib üksik häkker oma kadunud armsamat ning ehkki ta leiab sellel teel sõpru, kes teda toetavad, sõpru, kes on tema suhtes ükskõiksed, ja sõpru, keda ta ei kannata silmaotsaski, on mehe peamisteks abimeesteks šokker ja killuke musta huumorit.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mehitamata inimesed, Maniakkide Tänav, Fantaasia 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Maniakkide Tänav, J. J. Metsavana; toimetanud Eva Luts, Saladuslik tsaar 4: Kui rumalad surid,
Fantaasia, 2016, hind: 16,00 eurot
Edgar Allan Poe, Novelle,
Eesti Raamat, 1989, hind: 5,00 eurot
Herbert G. Wells, Maailmade sõda. Romaan 21 pildiga,
Elu, 1929, hind: 8,00 eurot
V. E. Schwab, Addie Larue nähtamatu elu,
Rahva Raamat, 2023, hind: 24,00 eurot
Roger Zelazny, Amberi üheksa printsi,
Varrak, 1999, hind: 19,00 eurot
Indrek Hargla, French ja Koulu,
Varrak, 2005, hind: 21,00 eurot
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Inetud luiged,
Varrak, 1997, hind: 23,00 eurot
Koostanud: Indrek Hargla, Õudne Eesti. Valimik eesti õudusjutte,
Varrak, 2005, hind: 30,00 eurot
Ernst Theodor Amadeus Hoffmann, Kuradi eliksiirid,
Monokkel, 2001, hind: 15,00 eurot
Lisa J. Smith, Salaring. Vang,
Varrak, 2012, hind: 10,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1743 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!