Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Armuke peakontoristAutor(id): Camilla Grebe
Kujundaja: Villu Tammer
Kirjastus: Tammerraamat
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Allar Sooneste
ISBN: 9789949565498
Lehekülgi: 455
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaat, pehmekaaneline
Sisu:
Kurikuulsa ärimagnaadi marmoriga kaunistatud esikust leitakse noor naise laip. Ärimees ise on jäljetult kadunud. Kes on see mõrvatud naine? Ja kes ta matšeetega nii jõhkralt tappis? See on haarav lugu armastusest, reetmisest ja kinnismõtetest. Mida armastus meiega teeb ja mida sunnib meid endid tegema? Raamat pakub pinget ja ootamatusi igal leheküljel, seega tasub vaim valmis panna, sest ees ootab meelierutav ja šokeeriv psühholoogiline triller. Camilla Grebe on sündinud 1968. aastal Stockholmi lähedal Älvsjös. Ta on lõpetanud Stockholmi majanduskooli ning on audioraamatuid välja andva Storyside'i kaasasutaja. Koos õe Åsa Träffiga on ta kirjutanud krimisarja, millest esimesed kaks osa pälvisid Rootsi krimikirjanike akadeemialt aasta parima krimiromaani tiitli. «Armuke peakontorist» on Grebe esimene üksinda loodud teos, mis paistab silma ainulaadse kirjutamisstiili ja meisterliku pinge kruvimise oskusega.
Märksõnad:
krimi ja põnevus
maailma ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Armuke peakontorist, Camilla Grebe, Tammerraamat 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
John Grisham, Amnestia,
Varrak, 2005, hind: 11,00 eurot
Agatha Christie, Hollow häärber,
Varrak, 2009, hind: 9,00 eurot
Henry Rider Haggard, Lysbeth,
Kuldsulg, 1995, hind: 3,00 eurot
Georges Simenon, Maigretl läheb silme ees mustaks,
Kuldsulg, 1995, hind: 4,00 eurot
Maj Sjöwall, Per Wahlöö, Naerev politseinik,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Frank Lucius Packard, Nüüdsest peale,
Kuldsulg, 1998, hind: 3,00 eurot
Henry Rider Haggard, Udu rahvas. Seiklusromaan,
Kuldsulg, 1999, hind: 4,50 eurot
John Grisham, Aeg on antud tappa,
Kupar, 1995, hind: 18,00 eurot
Håkan Nesser, Komissar ja vaikus,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
John Gardner, Keegi ei ela igavesti,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3689 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!