Teema: Ilukirjandus
Pealkiri:
Eedeni vaiksed aasad. XX sajandi armastusluuletAutor(id):
Kujundaja: Tõnis Vint
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 1995
Originaalkeel:
Tõlkija: Valev Mirtem
ISBN: 5460002052
Lehekülgi: 174
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 135 × 207 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
XX sajandi armastusluules leidub nii sõjatraagikat kui suurlinnainimese võõrandumust, aga ka väga peeni poeetilisi nägemusi. Kõige suurem uudsus, midagi sellist, mida me tõesti varasemate sajandite luules ei kohta, on armastuse ihulise külje poetiseerimine, võiks isegi öeda - füsioloogia poetiseerimine.
Et kirevat pilti pisut korrastada, olen paigutanud luuletused tsüklitesse nii, et igas neist on enam-vähem valdav mingi üks tundetoon; nii võiks lugeja raamatukese läbi lugenult saada üldpildi sellest, mida kujutab endast XX sajandi armastusluule, et siis pöörduda tagasi mõne tsükli juurde, mis vastab enim tema enda maitsele.
Valev Mirtem
Märksõnad:
ilukirjandus
luuletused
armastusluule
antoloogiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eedeni vaiksed aasad. XX sajandi armastusluulet, , Olion 1995Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot
Eduard Vilde, Nali ja pilge (Jutustused II),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 3,00 eurot
Agatha Christie, Nemesis,
Elmatar, 1997, hind: 6,00 eurot
Agatha Christie, Sädelev tsüaniid,
Elmatar, 1995, hind: 4,00 eurot
Alain-Fournier, Minu sõber suur Meaulnes. Europeia sari,
Perioodika, 1996, hind: 5,00 eurot
Margaret Mitchell, Tuulest viidud 2,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,00 eurot
Miguel de Cervantes Saavedra, Teravmeelne hidalgo Don Quijote La Manchast II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 5,00 eurot
Jaroslav Hašek, Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil,
Eesti Raamat, 1975, hind: 23,00 eurot
Karel Čapek, Aedniku aasta,
AED, 1996, hind: 14,00 eurot
Robert E. Howard, Pimeduse rahvas. Seiklusjutud Barbar Conani autorilt,
Fantaasia, 2002, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23602 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!