Teema: Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid
Pealkiri:
Vallalise naise teejuhtAutor(id): Imogen Lloyd Webber
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
Tõlkija: Kadri Kalm
ISBN: 9789949526543
Lehekülgi: 224
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 198x129 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T237# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 054
Vallalise naise teejuhi idee sündis minu enda reaalsete kogemuste ja nende vallaliste naiste lugude põhjal, keda olen eluteel kohanud. Neist noorim on 18 ja vanim 80.
See raamat on vallalisuse tähistamine pärast selliseid menukaid nagu „Bridget Jonesi päevik” ning „Seks ja linn”. Teejuht ei anna näpunäiteid, kuidas leida omale härra Darcy või härra Big, vaid räägib, kuidas olla õnnelik vallalisena.
Minu arvates ilmub õige mees ellu alles siis, kui oled enesekindel ja rahul iseendaga. Kui sellist meest teele ei satu, on siiski väga palju, mida väärtustada.
Vallaline naine ei ole poolik, vaid tervik. Oma raamatus ei maini ma mehi romantilises mõttes enne kui seitsmendas peatükis ja siis ka seoses sellega, kuidas kohtingumaailmas ringi liikudes õnnelikuks jääda. Minu üllatuseks on raamat saavutanud suurt edu terves maailmas. Autor
Märksõnad
naised
vallalised
elulaad
toimetulek
käsiraamatud
Hind:
13,00 EURTeema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Viktor Luigelaht, Endel Reiman, Koolimatemaatika põhikursus I-II,
Valgus, 1993, hind: 15,00 eurot
Linda Ariva, Inglise keele õpik algajaile (inglise-eesti ja eesti-inglise sõnastikuga),
Valgus, 1977, hind: 7,00 eurot
Üldtoimetaja: Rein Kull, Teaduse ja tehnika seletav sõnaraamat. Inglise-eesti. Lisa (eraldi müügis),
TEA Kirjastus, 1997, hind: 15,00 eurot
Toimetanud Rein Kull, Teaduse ja tehnika seletav sõnaraamat I-II (komplekt, kuid lisaköidet puudub). Dictionary of Science And Technology I-II. Inglise-eesti. English-Estonian,
TEA Kirjastus, 1997, hind: 16,00 eurot
Albert Borkvell, Arvutuslükati teooria ja käsitsemine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 3,50 eurot
Peeter Mehisto, David Marsh, María-Jesús Frigols koostöös Kai Võlli ja Hiie Asseriga, Lõimitud aine- ja keeleõpe,
Iduleht, 2008, hind: 20,00 eurot
Õpilaste lühinägevus ja selle profülaktika,
1996, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Suliko Liiv, Inglise-eesti sõnastik. English-estonian dictionary,
Ilo, 1999, hind: 4,00 eurot
Toimetanud: Katrin Kiik, Ruth Mägi, Koidu Raudvere, Inglise-eesti, eesti-inglise taskusõnastik. English-Estonian, Estonian-English Pocket Dictionary,
TEA Kirjastus, 2002, hind: 10,00 eurot
Ernst Nurm, Ladina keele grammatika,
Valgus, 1969, hind: 8,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4852 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!