Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale], Lee M. Silver, Tänapäev 2000 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Väike õunaröövel""Janitšaride puu""Valge kaardivägi""Metslased ja vombatid""Siinpool Eedeni väravaid. Novelle""Laps laulab""Bert ja külm sõda""Gorbatšov""Armunud Luccasse""Spetsialist teaduse ja tootmise va..""Eestlase aeg. Uurimus eesti rahvap..""Inglise-eesti sõnastik""''Erna'' legendid ja tegelikkus. E..""Aus tõde ebaaususest. Kuidas me k..""Üksteist (3. osa)""Protesti paradoksid""Kahe mere vahel""Tervendaja 2015/10""Koduaja tuul""Varjud suves""Ausalt ja avameelselt EKP Keskkomi..""Raamat ja tema sõbrad""7-päevane Detox-dieet""Emili vemp nr 325""Pärandus""Tartu""Looriga ja loorita. With or withou..""Minu mälestusi Eestimaa kuberneri..""Hammasrattad""Uuenduslik koolidisain kui haridus..""Anonüümkirjad""Meie repertuaar 1979/6""Rändaja. Neljanda dimensiooni tri..""Eesti rahvakalender IV""Kes tappis proua Skrofi?""Tõmblukuga kass""Sinuhe. Viisteist raamatut arst Si..""Akadeemia 1996/6""Korteriremondi käsiraamat""Mäss ''Bounty'' pardal""Pisinikerdajad""Palun ärge tulistage sõnumitooja..""Looja ees. Kõned ja kirjad""Appassionata""Meie kõigi rakud""XY-sada nõuannet. Mida poisid tea..""Kõrgem matemaatika. Majandusteadu..""Raamatupidamise ülesannete kogu""Pagulus ja Nõukogude Eesti. Vaate..""Tipa-tapa (19. osa). Tartu Forseli..""Pimeduses kulgeb tee""Mirror Image""Mõtisklusi soost ja teadusest""Mängime tennist""Journey Through Five Seasons. Soom..""Dreamweavers""Piirideta maailm. Valmistumine 21...""Meistermängur I-II""Meie repertuaar 1985/7""100 tähtsamat mõtlejat""Kati Jututar""Ratsanik Melchior""Langeb vari""Onud ja tädid""Kirjad Trinidadi. Romaan""Kaasautorid 2""Silmapilk. Kuidas mõelda mõtlema..""Ütle, tsensor, milleks sulle kä..""The magic mirror""Pindalade määramine""Generations in Estonia: Contempora..""The Golem Is Sleeping in Prague""Meie Hümnuse käekäik""Журнал мод 1982/3-осе..""Rara. Haruldusi Tartu Riikliku Ül..""Siin Siberi maa peal kasvanud. Ül..""Eesti Akadeemiliste Naiste Ühing ..""Surmahotell 1""Isiksuse sotsioloogia""Korilase kokaraamat II. Toite juus..""Tervise käsiraamat, vihik 10""Londoni saladuslikud silmad. Krimi..""Rahvusvahelised operatsioonid ja E..""Karupoeg Puhh""Hea raamat""Suletud kirst""Problems of critical analysis of c..""Luuleteraapia""Suur nälg"
89 tk kogusumma: 692,70 EUR

Teema: Raamatud teaduslikel teemadel
Pealkiri: Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale]
Autor(id): Lee M. Silver
Kujundaja: Martin Pedanik


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2000
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Meelis Tambets ja Kristiina Tambets
ISBN: 9985928830
Lehekülgi: 320
Sari: Prisma

Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korralik

Mõõdud: 152 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.114

See suurepärane, väljakutsuv ning vajalik raamat selgitab teadlaste võimalusi elu muutmisel. Lee M. Silver võtab kokku teaduse arenguga avanenud võimalused, mis ei piirdu üksnes kloonimisega. Tõepoolest - kas lapsele saab olla kaks bioloogilist ema? Kas vanemad saavad peale väliste omaduste varsti valida ka tulevase lapse iseloomujooni ja vaimseid võimeid? Ning kas selles omakorda ei peitu oht, et tekib omamoodi «geneetiline eliit»? Millega õieti tegeletakse kunstliku viljastamise kliinikutes ja laboratooriumides? selges ning paeluvas stiilis kirjutab Silver need teemad lahti ning hajutab põnevate ja kohati hirmutavate küsimuste ümber tekkinud müstikat. «Geenid ja kloonid» on oluline ja haarav raamat kõigi nende lugejate jaoks, keda huvitavad uuel sajandil teadlaste ja perekonna ees seisvad probleemid.
Lee M. Silver on Princetoni Ülikooli professor geneetika alal. Ta on saanud tuntuks oma arutlustega biotehnoloogia ühiskondlike mõjude teemadel. Pärast käesoleva raamatu ilmumist käis Silver esinemas USA Kongressi komisjoni ees.


Originaali pealkiri Remaking Eden. Eesti keeles

Märksõnad
geneetika
inimese geneetika
kloonimine
geenitehnoloogia
biotehnoloogia
kunstlik viljastamine

Sari: Prisma

Hind: 8,00 EUR
Teema Raamatud teaduslikel teemadel alla viimati lisatud:

Max Tegmark, Elu 3.0. Inimelu tehisintellekti ajajärgul,
Postimees, 2019, hind: 19,00 eurot

Toimetaja ja eessõna: Arko Olesk, Miks seisavad kured ühe jala peal? ja veel 100 huvitavat küsimust,
Presshouse, 2010, hind: 4,40 eurot

Steve Jones, Darwini vaim ehk Peaaegu nagu vaal. Ajakohastatud «Liikide tekkimine»,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2006, hind: 23,00 eurot

A. P. Krjutškov, Kunstlik kautšuk,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 3,00 eurot

Eric R. Laithwaite, Meredith W. Thring, Kuidas leiutada,
Valgus, 1987, hind: 5,00 eurot

David McNab ja James Younger, Planeedid,
Varrak, 2000, hind: 20,00 eurot

V. V. Šaronov, Kas planeetidel on elu,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 2,50 eurot

Nigel Calder, Ilmaköök (ilma kujundavad tegurid),
Valgus, 1983, hind: 3,00 eurot

Agu Aarna, Põlevkivi. Levikust, kaevandamisest, kasutamisest,
Valgus, 1989, hind: 4,50 eurot

Toivo Maimets, Molekulaarne rakubioloogia,
Ilmamaa, 1999, hind: 16,00 eurot



Raamatud teaduslikel teemadel all on 569 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale], Lee M. Silver, Tänapäev 2000 | vanaraamat.ee
Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale], Lee M. Silver, Tänapäev 2000 | vanaraamat.ee
Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale], Lee M. Silver, Tänapäev 2000 | vanaraamat.ee
Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale], Lee M. Silver, Tänapäev 2000 | vanaraamat.ee
Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale], Lee M. Silver, Tänapäev 2000 | vanaraamat.ee
Geenid ja kloonid [geenimanipulatsioonide mõjust ühiskonnale], Lee M. Silver, Tänapäev 2000 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud