Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Kirjaklambritest vööAutor(id): Mare Sabalotny
Kujundaja: Jaanus Samma
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789985625170
Lehekülgi: 176
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 143 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
«Kirjaklambritest vöö» on sünge sissevaade tänapäeva noorte mõttemaailma ja elusse, kus koolitüdimuse, popitegemise ja pisitülide kõrval mängivad kaalukat rolli ka alkohol ja uimastid, seks ja aids, depressioon ning söömis- ja uneprobleemid. Raamatu peategelane, kuueteistaastane Kati, on pealtnäha tavaline mässumeelne teismeline. Ta käitub vahel iseendalegi arusaamatult, rääkimata emast-isast ja õpetajatest. Ta ei taha olla korralik ja keskmine, vaid hoopis metsik ja salapärane. Kuid üks tegu viib teiseni, probleemide hulk muudkui kasvab ja üha painavamaks muutuva kurbmängu lõpptulemus on ootamatult traagiline.
Mare Sabolotny «Kirjaklambritest vöö» saavutas Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja kirjastuse Tänapäev 2006. aasta noorsooromaanivõistlusel II koha, aastal 2010 tegi VAT Teater sellest ka lavastuse.
2., trükk.
Märksõnad
eesti
noorsookirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kirjaklambritest vöö, Mare Sabalotny, Tänapäev 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Robert Vaidlo, Kessu ja Tripp,
Eesti Raamat, 1988, hind: 6,00 eurot
Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 11,00 eurot
Koostanud: Andres Jaaksoo, Meie kassil kriimud silmad. Eesti lastekirjanduse antoloogia I köide,
Steamark, 1999, hind: 11,00 eurot
Heino Väli, Hea küll, aga paha ka,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Toonekurg vahipostil,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot
Meri-Liis Laherand, Hannese sünnipäev,
Eesti Raamat, 1986, hind: 2,00 eurot
Astrid Reinla, Lumeelevant. Krooksjalad,
Kupar, 1994, hind: 3,50 eurot
Mare Müürsepp, Lehmaga mere ääres (jutustus),
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Aino Pervik, Sookoll ja sisalik,
Eesti Raamat, 1986, hind: 7,00 eurot
Juhan Saar, Metsa taga ei ole mets (jutustus),
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3587 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!