Hispaania, tuhat ja tuline!, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Hispaania, tuhat ja tuline!, Mari Kodres, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Seitsme küla teedel (jutustused)""Rahvuseepos Kalevipoeg ehk Armastu..""I ja II klassi madrus""Armulõõm tormakail neljakümnend..""1944""Mis on armus nii hämmastavat""Kuldne Kaseleht 2010. Luulevõistl..""Arstiks kuue päevaga (3. osa)""Terav nagu nuga""Sulg""Rootsi ratsanik""Tuule puudutus""The Warriors""Herbert Niiler. Eesti korvpalli te..""Петербургская Ака..""Poiss, kes tahtis põgeneda""Lühipalad. Kirjanduskriitilised a..""Sunny side of Darkness. Children's..""Üht-teist Soomest""Karjääriloto võitja""Ime surmakambris""Tuglasest Ristikivini. Eesti proos..""Kalevipoja jälgedel""Laulge kaasa! 52""Maailma lõpp Hiiumaal""Jean-Christophe I-III""Minu vanaema kirjak. Tarkuseteri E..""Õhk aitab automatiseerida (pneumo..""Inimese keha""Armastusmäng""Fillumeenia""Üle kahe suusatee""Armuembustes""Naine idaekspressis""Tom õpib rahamängu""Akadeemia 2012/8""Lihtsalt ime (крепкий по..""Scottish Ghosts""Everyday English""Aed. Aianduse ajakiri. Aianduse-Me..""Ma pintsli otsa võtan maasikvärv..""Pulmad 2009""Seenetoidud""Eesti NSV kohalikud külmakindlad ..""Lehma kehatemperatuur tervisekontr..""Läki metsa!""Akadeemia 2020/1""Kaluri poeg""Tõestisündinud lood ja anekdoodi..""Katki""Visiitabielu""Täheke 2011/6""Hommikust keskööni. Valik teatri..""Omade juures vangis. Richard Majak..""Tallinn sajandeis""Küsi oma teejuhtidelt""Jooniste lugemine. Õppevahend põ..""Squash""National Geographic 2011 June. Vol..""Tee Kristuse juurde""Kodutohter 1993/3""Tšempionide eine""Lihtsalt Maria IV. Filmiseriaalil ..""Vikerkaar""Kes on kes ja mis on mis eesti las..""Eesti muuseumid. Estonian museums""Kuidas sellest kirjutada""Merine""Port Artur. Esimene osa""7 sammu kestva õnneni. Õpetused ..""Elevandi kõuehüüd"
71 tk kogusumma: 414,54 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Hispaania, tuhat ja tuline!
Autor(id): Mari Kodres
Kujundaja: Anneli Akinde


Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949443864
Lehekülgi: 200
Sari: Go Reisiraamat

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 147 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat

Sisu:
Cervantes ja võitlus tuuleveskitega, punane vein ja võitlus härgadega, kodusõda ja võitlus Francoga, Baskimaa ja võitlus ETA-ga. Need on ehk esimesed pähetulevad Hispaania-assotsiatsioonid. Ja siis hakkab aju flamenco-rütmis ketrama: mäed, meri, Placido Domingo, jalgpall, korvpall, Salvador Dali, lossid, kindlused, Püha Jaakob, värvilised seelikud, lühikesed seelikud, Pablo Picasso. Palju ilusat, palju põnevat. Hispaaniast on meile häid kirjanduslikke reisikirju saatnud Oskar Kallas, Friedebert Tuglas, Jüri Talvet ja mitmed teised eesti kultuuri tipud. Nüüd on lõpuks selle põneva lõunamaa kohta ka heatasemeline asjalik reisijuht. Nautigem täiega! Pole vahet, kas koos veiniga või ilma.

Raamat sarjast Go Reisiraamat

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:

Evald Okas, Pilte Jaapanist. Reisimärkmeid,
Kunst, 1966, hind: 5,00 eurot

Liisi Lõo, Minu Tšiili. Vahetusõpilase rõõmud ja rumalused,
Petrone Print, 2011, hind: 10,00 eurot

Rockwell Kent, Salamina,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,00 eurot

Kaido Kama, Ümbreilma reisikirä (ümbermaailmareis purjejahil Lennuk),
Fontese Kirjastus, 2001, hind: 15,00 eurot

Thor Heyerdahl, Fatu-Hiva. Tagasi loodusesse,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot

Fridtjof Nansen, Suuskadel läbi Gröönimaa,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1996, hind: 25,00 eurot

Gerald Durrell, Loomaaed pagasis. Parem varblane pihus…,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot

Tiit Lääne, Vaimastvere,
Maalehe Raamat, 2007, hind: 5,00 eurot

James Cook, Reis Lõunapoolusele ja ümber maailma,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 8,00 eurot

Koostanud Jaan Eilart, Looduse õpperajad,
Valgus, 1986, hind: 6,00 eurot



Reisijuhid, reisikirjad all on 2193 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Hispaania, tuhat ja tuline!, Mari Kodres, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Hispaania, tuhat ja tuline!, Mari Kodres, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Hispaania, tuhat ja tuline!, Mari Kodres, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Hispaania, tuhat ja tuline!, Mari Kodres, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Hispaania, tuhat ja tuline!, Mari Kodres, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Hispaania, tuhat ja tuline!, Mari Kodres, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud