Teema: Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR)
Pealkiri:
NoorsandAutor(id): Natsume Sōseki
Kirjastus: Kultuurileht
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: jaapani keel
Tõlkija: Maarja Jaanits
ISBN: 4741231486213, 9771406051118, 9789916616994
Lehekülgi: 136
Sari: Loomingu Raamatukogu 2022/29-31
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Otsekohese ütlemisega pealinna noormees satub poolkogemata kauge maanurga väikelinna õpetajaks. Tuleb välja, et mitte kõik inimesed ega asjaolud pole sellised, nagu nad esmapilgul paistavad, ja ka „taevane õiglus“ vajab kätte mõõtmisel inimeste abi.
„Noorsandis“ leidub igihaljast situatsioonikoomikat ja kevadelikku koolielu kirjeldust, lisaks annab romaan eheda olustikupildi möödunud sajandi alguse Jaapanist, mis oli täis värskeid kontraste möödunud Edo ajastu ning uute läänelike mõtteviiside ja tehnoloogiate vahel.
Natsume Sōseki (1867–1916) on üks Jaapani moodsa kirjanduse armastatumaid klassikuid ja teerajajaid ning „Noorsand“ üks tema esimesi ilukirjanduslikke teoseid. Tõlkija Maarja Jaanits tutvustab saatesõnas lähemalt autori elu, loomingut ja Jaapani XIX sajandi lõpu ja XX sajandi alguse kultuurikonteksti.
Märksõnad:
Kultuurileht
Loomingu Raamatukogu 29-31/2022
jaapani
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Noorsand, Natsume Sōseki, Kultuurileht 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Madis Kõiv, Vaino Vahing, Endspiel: Laskumine orgu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,50 eurot
Aleksander Müller, Mülleri jutlused. Karupunne ja poeese,
Umara Kirjastus, 2006, hind: 9,00 eurot
Karl Ristikivi, Tuli ja raud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Margaret Mitchell, Tuulest viidud I-II,
Eesti Raamat, 1991, hind: 5,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad I,
Perioodika, 1991, hind: 5,50 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad II,
Perioodika, 1991, hind: 9,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Jutustused II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare; koostanud: Eerik Teder, Jutustused (1. osa),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot
Anton Tammsaare, Kõrboja peremees,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 7,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 22543 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!