Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Mul on nimi. DokumentaalromaanAutor(id): Chanel Miller
Kujundaja: Mai Grepp
Kirjastus: Helios
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Krista Nurm
ISBN: 9789916711453
Lehekülgi: 424
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Anonüümseks jääda soovinud Emily postitatud ohvrikiri levis nelja päevaga üle maailma ning šokeeris 11 miljonit inimest, sest teda seksuaalselt rünnanud Brock Turner mõisteti vaid pooleks aastaks vangi.
Nüüd soovib Emily avalikkuse ette astuda oma päris nimega, et rääkida lugu traumast, sõnade jõust ning võitlusest isoleerituse ja häbi vastu.
„Mul on nimi“ kõneleb ränkraskest tervenemisest ning muudab igaveseks meie arusaamu seksuaalsest ahistamisest.
2019. aasta parima raamatu tiitli vääriliseks tunnistasid selle dokumentaalromaani nii New York Times Book Review, Washington Post, TIME, Elle, Glamour, Parade kui ka Chicago Tribune.
Lugema asudes arvasin, et tegemist on tavalise looga ühest ellujääjast. Selle asemel leidsin ennast erakordse kirjaniku ja mõtleja lummuses. Chanel Miller on filosoof, kultuurikriitik, sügav vaatleja ja tõeline kunstnik. – Glennon Doyle, New York Timesi menukite „Love Warrior“ ja „Taltsutamatu“ autor.
New York Times Book Review, Washington Post, TIME, Elle, Glamour, Parade ja Chicago Tribune tunnistasid selle teose 2019. aasta parima raamatu tiitli vääriliseks
Märksõnad:
Helios
Mai Grepp
Miller, Chanel, 1992-
seksuaalkuriteod
vägistamine
ameerika
ilukirjandus
romaanid
biograafilised romaanid
mälestused
Know my name
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mul on nimi. Dokumentaalromaan, Chanel Miller, Helios 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Rein Taagepera, Määravad hetked. Mälestusi aastani 1960,
Ilmamaa, 2012, hind: 10,00 eurot
Jean-Paul Belmondo, koostöös Paul Belmondo ja Sophie Blandinièresiga, Tuhat elu on parem kui üksainus,
Tänapäev, 2020, hind: 5,00 eurot
Om Swami, Ela. Armasta. Naera. Anna.,
Lauraton, 2018, hind: 5,00 eurot
Tiit Madisson, Minu võitlus,
Nõmme Raadio, 2014, hind: 15,00 eurot
Eduard Kotsergin, Trellidega ristitud. Põlve otsas üles kirjutatud märkmed,
Petrone Print, 2015, hind: 17,00 eurot
Eduard Kotsergin, Trellidega ristitud. Põlve otsas üles kirjutatud märkmed,
Petrone Print, 2015, hind: 13,00 eurot
Merle Karusoo, Kured läinud, kurjad ilmad. Eesti elulood,
Eesti Kirjandusmuuseum, 1997, hind: 15,00 eurot
Agu Sisask, Teel. Pilguheit jaapani hinge,
Canopus, 2020, hind: 18,00 eurot
Stefan Zweig, Eilne maailm. Eurooplase mälestused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 12,00 eurot
Einar Ellermaa ja Inge Pitsner. Toimetanud: Inge Pitsner, Kaika Laine inimesed,
Pilgrim, 2013, hind: 12,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4514 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!