Naised on nii imelised, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Naised on nii imelised, Jaak Urmet, Tänapäev 2006 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti rahvarõivad. Rahvarõivaste..""Karikatuurinäituse ''Mis siin nae..""Filmimaailm""Alaealiste kuritegevusest ja selle..""Teatrielu 2003""100 Tips für den Hobby-Tischler""Pikker 1986/7""Füüsika põhivara VII-VIII klass..""Ajakirjaniku surm""Siluett lastele 1978""Väikese Nicolas' talv ja suvi""Lõbusaid lugusid Eesti muusikutes..""Tööõigus. Loengukonspekt""Kuritöö ja karistus Tallinna Kun..""Kuni inglid sekkuvad""Sentimentaalne valss""Nägemus""Haldusõiguse üldosa ja halduskoh..""Heegeldatud loomavaibad. Üle 20 j..""Heegeldamise piibel. Põhjalik ill..""Tööõpetus VII-VIII klassile. Pu..""Sokuperutaja. Huumori- ja satiiriv..""Kuldse peaga nõel. Album 20. saja..""Viljapuude lõikamine koduaias""Väärteomenetluse seadustik. Mär..""Kunst 1960/3""Tikkimine""Mida piibel meile tegelikult õpet..""Võro-Seto tähtraamat ehk kallend..""Korteri remont""Eesti Vabariigi põhiseadus""Salgamata ilusaim linn. Tallinn 17..""Ole kuss, las ma kõnelen""Tsiviilseadustik 2019""Pankrotiseadus""Seened (postkaardikomplekt). 11 po..""ePesakond""Istutamise kunst. See on jõukohan..""Euroopa Liidu leping. Euroopa Ühe..""Tööpunalipu ordeniga autasustatu..""Käsitööleht 1994 sügis. Sügis..""Veretasust kriminaalteraapiani. Pe..""Prendimi Con Te""Paeltikandi piibel""Kriminaalõiguse eriosa. Õppemate..""Ehitusõigus""Eesti Naise käsitööalbum Sirje ..""101 pasjanssi""Ajaviidet. Pila- ja pulalood ehk v..""Milleks meile mets?""Pletené a háčkované vzory. Kud..""Kodu ja remont""Fakapeedia. Teadusliku fakapismi a..""Ornamente 2085. Appliziert und ges..""Pulmad Abruka moodi""Kalender 2001""Karikas ja madu. Draama 3 vaatuses.."
57 tk kogusumma: 487,10 EUR

Teema: Eesti luule
Pealkiri: Naised on nii imelised
Autor(id): Jaak Urmet
Kujundaja: Endla Toots


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel: inglise keel
ISBN: 9789985623794
Lehekülgi: 360

Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korralik

Mõõdud: 159 × 240 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T133# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 071

Naine on luules vaieldamatult üks olulisemaid inspiratsiooniallikaid.
Ometi on Jaak Urmeti koostatud mahuka antoloogia "kotkaperspektiivist"
lähenemine naisele eesti luuletajate loomingus ainulaadne – aluseks on
loodud süžee, mis jälgib naist imikueast raugapõlveni. Nii kerkib meie
ette peatükkide kaupa nagu ühe naise lugu, kelle elust libiseb läbi
palju tööd ja muret, aga ka rõõmu, lilli, päikest ja värve. Valdava osa antoloogia 237 luuletuse 82 autorist on mehed. Sellega ei
taha koostaja sugugi öelda nagu oleks tähtsam osa eesti luuletajatest
mehed, kuid valikusse on võetud üksnes luuletused, kus naine on
luuletuses pigem objekti rollis, see on jätnud kõrvale aseksuaalse
elupeegelduse.Koostanud Jaak Urmet

Märksõnad:
Tänapäev
naised
eesti
ilukirjandus
luuletused
antoloogiad
Endla Toots

Hind: 10,00 EUR
Teema Luule alla viimati lisatud:

Jaan Kaplinski, Valge joon Võrumaa kohale. 54 luuletust 1967-1968,
Eesti Raamat, 1972, hind: 6,00 eurot

Liidia Tetergova, Tormiohe. Luuletusi aastatest 1946-2009,
2009, hind: 13,00 eurot

P. Mustapää, Linnupüüdja. Valik luuletusi,
Huma, 1999, hind: 4,00 eurot

Mart Juur, Jooks ümber Pühajärve,
Menu, 2013, hind: 5,00 eurot

Aleksander Suuman, Kaunis on kummaline. Luuletused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 10,00 eurot

Federico Garcia Lorca, Kaneelist torn. Valitud luuletused,
Eesti Raamat, 1966, hind: 10,00 eurot

Ellen Niit, Linnuvoolija. Luuletusi,
Eesti Raamat, 1970, hind: 7,00 eurot

Ira Lember, Pöörane kevad,
Canopus, 2005, hind: 5,00 eurot

Hülger Hull, Lihtsalt elust,
2013, hind: 8,00 eurot

Mats Traat, Traat armastusest. Lembeluuletusi mitmest aastakümnest,
Varrak, 2006, hind: 14,00 eurot



Luule all on 3793 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Naised on nii imelised, Jaak Urmet, Tänapäev 2006 | vanaraamat.ee
Naised on nii imelised, Jaak Urmet, Tänapäev 2006 | vanaraamat.ee
Naised on nii imelised, Jaak Urmet, Tänapäev 2006 | vanaraamat.ee
Naised on nii imelised, Jaak Urmet, Tänapäev 2006 | vanaraamat.ee
Naised on nii imelised, Jaak Urmet, Tänapäev 2006 | vanaraamat.ee
Naised on nii imelised, Jaak Urmet, Tänapäev 2006 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud