Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Kalju Kask, Robert Piir, Valgus 1980 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Tiibeti Südamest. Drikung Tšetsa..""Paistu kihelkond II. Inimkaotused ..""Eesti kalapüügiriistad""Eesti rahva ajalugu 3. Vana Liivim..""Leegitsev täiskuu""Vikerluule 2005-2011""Olemise õigus""Voolujoonestage oma mõistus""Tatarimaa kadunud kaamelid. Otsimi..""Kergejõustikuterminid neljas keel..""Aasbook. III osa""Mikroinvestori investeerimispäevi..""Invitation to the dance""Ja naaseb tuul… Edmund Burke'i S..""The Little Monkey Who Didn't Want ..""Minu Tšehhi. Parajad Švejkid""Varjatud tervisevalem""Kuidas inimesest sai hiiglane (1. ..""Finantssuhted 2014 / CD PUUDUB""Siin põhjatähe all 1""1000 aastat kuulsaid inimesi""Tallinn""Harala elulood (luuletused 1961-19..""Tiguülekanded""Auru- ja soojaveekatelde ehituse j..""Eesti ujumine 2006 [aastaraamat]""Ajapildi sees. Lapsepõlv Juhaniga""Põllumajandus ja maaelu. Ülevaad..""Nelja uksega rosin. Koolinalju, hi..""Planeetide lähenemine""MemoMeka. Pane oma teadmised proov..""Oi elu, elukest...""Võro-Seto tähtraamat vai kallend..""Keskaja leksikon""Dorian Gray portree""Loser/Lover""The entangled gap: the male Estoni..""Pioneerid ehka Susquehanna allikad""Head isu! Bon appetit 1999/3. Liha..""Maalehe sõstra- ja karusmarjaraam..""Sookurg""Madalmaade, flaami ja hollandi XVI..""Argentiinlase voodis""Mahepõllumajanduslik kartulikasva..""Seenetoidud""Kohtumine Lennart Meriga""Loomaparadiis Aafrikas. Retk Krüg..""Päevaraamat""Cantus Aurorae""Alkaios Maarjamaal""Eesti Akadeemilise Ajakirjanduse S..""Võrumaa spordist läbi aegade""Papers on Anthropology XVIII""Uus maailm. Elusihi mõistmine""Alaealiste kuritegevusest ja selle..""Die Kunst des 17. Jahrhunderts in ..""Võõrsõnastik [VS 2015]""Koka-aabits + CD. Kuidas köögis ..""Lille- ja köögiviljakasvatus efe..""Kesk-Euroopa""Liivadollarite tänavas""Kindlusta oma elu stressi vastu. 5..""Focus On Mary O'Hara""Akadeemia 1997/1""Katastroof. Uurimus tänapäeva ma..""Sõnavara ristsõnad 1. osa""Laule perekondlikeks tähtpäevade..""Tema Pühaduse XIV dalai-laama ill..""Pontu ja Priidu"
69 tk kogusumma: 629,02 EUR

Teema: Taimekasvatus
Pealkiri: Uusi puuvilja- ja marjakultuure
Autor(id): Kalju Kask, Robert Piir
Kujundaja: T. Aru


Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1980
Originaalkeel:
Lehekülgi: 144

Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 053

Raamatus käsitletakse uute, meil vähelevinud viljapuude ja marjapõõsaste kasvatamist. Lühikese botaanilise kirjelduse ning levikuandmete kõrval on peatähelepanu pööratud viljade maitseomaduste ja keemilise koostise iseloomustamisele ning uute sortide talvekindlusele ja nende agrotehnikale.

Hind: 2,00 EUR
Teema Põllumajandus, loomakasvatus alla viimati lisatud:

eessõna: Väino Lill, 80 aastat ametiõpet Tihemetsas. Vilistlaste nimekirjad,
Pärnumaa Kutsehariduskeskus, 2005, hind: 8,00 eurot

Veiste ahtruse ja kunstliku seemenduse küsimusi. III vabariikliku nõupidamise ettekannete teesid,
Eesti Loomakasvatuse ja Veterinaaria Teadusliku Uurimise Instituut, 1971, hind: 5,00 eurot

Vladimir Ržavitin, Taimede vegetatiivne hübridiseerimine. Teooria ja praktika,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1950, hind: 4,70 eurot

Leopold Meensalu, 500 õpetust köögivilja kasvatamiseks II,
Valgus, 1992, hind: 5,00 eurot

Koostanud: Mihkel Jalakas, Rudolf Säre, Loomatervise käsiraamat II,
Valgus, 1984, hind: 5,00 eurot

August Eenlaid, August Marland; Eesti Põllumajanduse Akadeemia, Taimekaitse praktikum (õppevahend),
Valgus, 1965, hind: 4,50 eurot

Otto Nuut, Harri Mauring, Hobuste pidamine ja kasutamine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 15,00 eurot

Koostanud: R. Säre, M. Jalakas, Loomatervise käsiraamat I-III,
Valgus, 1983, hind: 11,50 eurot

Anto Juske, Hans Tomson, Sügavkobestamine on tõhus võte saakide suurendamiseks,
Valgus, 1981, hind: 4,00 eurot

Koostanud Paul Kuldkepp, Väetised ja nende kasutamine. Teatmik,
Eesti Põllumajanduse Infokeskus, 1992, hind: 4,00 eurot



Põllumajandus, loomakasvatus all on 1610 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Kalju Kask, Robert Piir, Valgus 1980 | vanaraamat.ee
Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Kalju Kask, Robert Piir, Valgus 1980 | vanaraamat.ee
Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Kalju Kask, Robert Piir, Valgus 1980 | vanaraamat.ee
Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Kalju Kask, Robert Piir, Valgus 1980 | vanaraamat.ee
Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Kalju Kask, Robert Piir, Valgus 1980 | vanaraamat.ee
Uusi puuvilja- ja marjakultuure, Kalju Kask, Robert Piir, Valgus 1980 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud