Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Johann Wolfgang von GoetheAutor(id): Peter Boerner
Kujundaja: Tiina Alver
Kirjastus: Ilo
Linn:
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789985578711
Lehekülgi: 150
Sari: Klassikud
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Suurus: tavaformaadis pehmes köites raamat
Sisu:
Lühiülevaade Saksa kirjandusklassiku eluloost sarjas “Klassikud“. Johann Wolfgang von Goethe ühendas endas kirjaniku, mõtleja ja teadlase ande. Ta lõi tohutu sõnajõuga luuleteoseid, maailmakuulus on tema „Faust“. Kogu oma elu jooksul kajastas ta ühiskondlikke ja poliitilisi olusid, kunsti eri aspekte ja usuküsimusi. Loodusuurijana püüdis ta esile tuua taimede ja loomade metamorfoosi seaduspärasusi. Riigiministri amet sidus ta ühiskondliku eluga. Vaieldamatult on Johann Wolfgang von Goethe üks uusaja tähtsamaid universaliste.
Klassikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Johann Wolfgang von Goethe, Peter Boerner, Ilo 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Jennifer Worth, Parandusmaja varjud,
Tänapäev, 2015, hind: 14,00 eurot
koostanud Enno Tammer ; [toimetanud Tiina Tammer, Meie Juhan. Fragmentaarium: ütlemisi, mõtlemisi, kogumisi,
Tammerraamat, 2019, hind: 14,00 eurot
Valentin Katajev, Elukillud ehk Oberoni võlusarv. Mälestusi kirjaniku lapsepõlvest,
Eesti Raamat, 1982, hind: 2,50 eurot
Adrian Eugen Hollaender, Meie Pavarotti,
Olion, 2009, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Olaf Langsepp; Toimetanud: Gunnar Vaidla, Georg Lurich. 80 aastat sünnist,
Eesti NSV Kehakultuuri- ja Spordikomitee, 1956, hind: 3,00 eurot
Nicholas Martin, Jasper Rees, Florence Foster Jenkins. Hämmastav lugu Ameerika tuntuimast ja vähim hinnatud sopranist.,
Tänapäev, 2016, hind: 16,00 eurot
Karl Mihkla, Lydia Koidula elu ja looming,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot
Arno Niitme, Neli kooli. Mälestusi,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1996, hind: 12,00 eurot
Rein Taagepera, Määravad hetked. Mälestusi aastani 1960,
Ilmamaa, 2012, hind: 10,00 eurot
Jean-Paul Belmondo, koostöös Paul Belmondo ja Sophie Blandinièresiga, Tuhat elu on parem kui üksainus,
Tänapäev, 2020, hind: 5,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4514 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!