Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Greta Päiksekiir. Oravatest, sõpradest ja metsikutest olenditest.Autor(id): Sandra Grimm
Kirjastus: Koolibri
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Kadi Eslon
ISBN: 9789985034798
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x168
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Greta on tõeline päikeselaps, kes maailmast rõõmu tunneb ja teistele head soovib. Tema peas sumisevad ideed kihutavad teda aina tegutsema. Greta ehitab vanaisaga turuplatsile kiige, korraldab Normaniga kohvikus lehetormi, peletab Hannesega hallil talvepäeval aias vaime, kodustab oravat, valmistab emale erilise emadepäevaüllatuse, küpsetab isaga teosaiakesi ja teeb palju muudki vahvat. Üle kõige meeldib talle aga veeta aega oma parima sõbra Mariega. Raamatu 11 lugu sellest, mida kõike Greta ette võtab, on parajad kas ettelugemiseks või oskajale lapsele endale. Sandra Grimmi ja Elli Bruderi lasteraamatu on saksa keelest tõlkinud Kadi Eslon.
Illustratsioonid Elli Bruder
Originaali pealkiri Greta Glückspilz. Von Eichhörnchen, besten Freunden und Zimtschnecken. Eesti keeles
saksa
lastekirjandus
jutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Greta Päiksekiir. Oravatest, sõpradest ja metsikutest olenditest., Sandra Grimm, Koolibri 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Disney-Pixar, Maailma suurim juust. Donald ja Daisy Hollandis,
Egmont Estonia, 1995, hind: 4,00 eurot
Jan Brzechwa, Pan Kleksi akadeemia. Pan Kleksi reisid,
Eesti Raamat, 1968, hind: 11,00 eurot
Lewis Carroll, Alice imedemaal,
Eesti Raamat, 1971, hind: 8,50 eurot
Ray Bradbury, Võilillevein,
Eesti Raamat, 1994, hind: 15,00 eurot
Cressida Cowell, Pisikesed detektiivid. Kas kõige sügavama ookeani põhjas leidub elu?,
Hodder Children's Books, 2021, hind: 4,00 eurot
Hugh Lofting, Doktor Dolittle. Doktor Dolittlei tsirkus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,00 eurot
Walt Disney, Pinocchio,
Egmont Estonia, 1992, hind: 2,00 eurot
James Krüss, Timm Thaler ehk müüdud naer. Romaan peamiselt noorele lugejale,
Eesti Raamat, 1970, hind: 15,00 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5442 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!