Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Haapsalu linnapea uskumatud seiklusedAutor(id): Urmas Sukles
Kujundaja: Kaire van der Toorn-Guthan
Kirjastus: Helios
Linn: Tallinn
Aasta: 2026
Originaalkeel:
ISBN: 9789916777374
Lehekülgi: 328
Seisukord:
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Ütled Haapsalu, seostub Sukles. Urmas Sukles. Eestis suure edumaaga kõige kauem, rekordilised 25 aastat võimul püsinud linnapea. Mis oli pandiks, mis komistuskiviks tema eduloo taga? Arstiks õppinud mees on värvikad memuaarid kirja pannud lõikava otsekohesuse ja musta huumoriga. Ühtlasi on see raamat EÜE põlvkonnast. Põlvkonnavahetusest 1980/90ndatel, mil riigipiruka võttis üle ja jagas ümber malevasuvedes karastunud sõpruskond. "Pikk ja väärt teekond, milles sai servapidi ligi oldud. On, mida meenutada, mida unustada.” Toomas Vilosius "Unustamatu ülemus tormilistel üheksakümnendatel. Vist kõige lühemate ja üllatavamate kõnede pidaja. Kes muu pöörduks väärika festivali külastajate poole, et vanamuusika sobib Haapsalu kultuurisuvesse nagu rusikas silmaauku? Väljaütlemistes lausa lapselikult vahetu, aga tegelikult väga hooliv ja hea südamega." Anneli Aken "Urmase suurimad tugevused on tema empaatiavõime ja abivalmidus ning oskus leida erinevate inimestega ühine keel – see kipub olema veelgi haruldasem nähtus kui tema pikk ametiaeg." Ain Hanschmidt "Urmase must huumor on nii must, et päike sinna ei paista… Karismaatiliselt robustne, vahel pehme, vahel üllatavalt järsk, aga alati aus ja usaldusväärne." Lauri Laubre
Märksõnad:
Helios
Kaire van der Toorn-Guthan
Sukles, Urmas, 1958-
linnapead
poliitikud
arstid
ettevõtjad
Haapsalu
mälestused
autobiograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Haapsalu linnapea uskumatud seiklused, Urmas Sukles, Helios 2026Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Pavel Makarov, Persona,
Avita, hind: 4,00 eurot
Tiia Järvpõld, Ärge lööge mind enam!,
Elmatar, 2001, hind: 4,00 eurot
Anna Maria Sigmund, Natside naised 1. osa,
Kunst, 1999, hind: 6,00 eurot
Henrik Liljegren, Rootslase ja diplomaadina Tallinnast Türki,
Olion, 2007, hind: 6,00 eurot
Jacques Delors, Mälestused,
Olion, 2008, hind: 3,00 eurot
Rajiv Chandrasekaran, Õukonnaelu Smaragdlinnas. Iraagi roheline tsoon seestpoolt,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2009, hind: 5,00 eurot
Eino Puhilas, Määramata ajaks Siberisse,
Memento Rakvere Ühing, 2010, hind: 5,00 eurot
Hubert Szögyén-Wittenbach, Franz Josephi kaks armastust (1. osa). Ajalooline romaan,
Kunst, 1996, hind: 5,00 eurot
Sirje Kiin, Kas Ameerika on olemas? Kirjad Madisonist 2005-2009,
Tammeraamat, 2011, hind: 8,00 eurot
Koostanud Sirje Endre, Ene Kuljus, Hedi Rosma, Tiiu Tosso, Gustav Ernesaks. Mu isamaa on minu arm,
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, 2008, hind: 7,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4610 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!