Teema:
Pealkiri:
Väikelinna baabadAutor(id): Olev Remsu
Kirjastus: Tänapäev
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949851898
Lehekülgi: 144
Seisukord:
Suurus: kõvas köites
Sisu:
Noor abielupaar Piiterist saab pärast tehnikumi lõpetamist suunamise Tallinna. Instruktaažil on neid hoiatatud, et tolles linnas on rahvavõim püsinud õige üürikest aega ja leidub vaenulikku elementi, kes sõdis Punaarmee vastu. Nemad, kommunistlikud noored, on sinna suunatud kui Nõukogude korra eest võitlejad. Elu, mida Ljubatädi siiani teadnud on, on olnud ellujäämiskursus tules, vees ja Teises maailmasõjas, oma rahvuse ja mineviku salgamine, valetamine ja varjamine. Aga Ljubatädil on midagi, mida teistel pole või mida nood kasutada ei oska. Ja seda jagab ta nutikalt: Ljubatädi on elav tõestus, et anekdoodid blondiinide juhmusest on puhas belletristika.
Märksõnad:
eesti ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Väikelinna baabad, Olev Remsu, Tänapäev 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
alla viimati lisatud:
all on 0 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!