Teema:
Pealkiri:
Orgaanilise vormi teooriaAutor(id):
Kujundaja: Tõnu Oja
Kirjastus: Eesti NSV Teaduste Akadeemia
Linn:
Aasta: 1984
Originaalkeel:
Lehekülgi: 168
Seisukord:
Suurus: pehmes köites
Sisu:
Kogumikku on koondatud kõik kümnendale teoreetilise bioloogia kevadkoolile esitatud ettekannete teesid. Elunähtuste mõistmise kesksemaid käsitlusi bioloogias lähtub morfoloogiast, peab tähtsaks orgaanilist vormi. Teoreetilise bioloogia arenguks on oluline pöörata tähelepanu fundamentaalsele ja vormi aspekt on eluteaduses selline. Seetõttu on juubelikevadkool pühendatud orgaanilise vormi teooriale - teoreetilistele küsimustele morfoloogias ja morfogeneesi vallas.
Märksõnad:
loodus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Orgaanilise vormi teooria, , Eesti NSV Teaduste Akadeemia 1984Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
alla viimati lisatud:
all on 0 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!