Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Saladuslikud eesti väikesaaredAutor(id): Peeter Pill ja Arne Maasik
Kujundaja: Arne Maasik
Kirjastus: Go Gruop
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949974696
Lehekülgi: 384
Sari: Go reisiraamat
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 230x230
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Fotograaf Arne Maasiku ja Peeter Pilli koostöös on valminud mahukas raamat veerandsajast Eesti suuremast ja olulisemast väikesaarest. Teoses „Saladuslikud Eesti väikesaared“ on kasutatud Maasiku originaalfotosid ja ajaloolisi pilte muuseumidest, arhiividest, erakogudest. Lisaks unikaalsetele piltidele, on raamatus lugusid väikesaarte ajaloost, kultuurist, legendidest. Teost võib võtta nii iseseisva uurimuse kui imeilusa kinkeraamatuna. Raamatu juhatab sisse Valdur Mikita essee.
Märksõnad:
saared
väikesaared
loodus
loodusmaastikud
asustusajalugu
eluolu
vaatamisväärsused
Eesti
fotoalbumid
loodusfotod
Go Gruop
saared
väikesaared
loodus
loodusmaastikud
asustusajalugu
eluolu
vaatamisväärsused
Eesti
fotoalbumid
loodusfotod
Arne Maasik
Go reisiraamat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Saladuslikud eesti väikesaared, Peeter Pill ja Arne Maasik, Go Gruop 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Eesti taluarhitektuur. Püsiv ja muutuv,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2016, hind: 15,00 eurot
Rasmus Kask, Maaarhitektuur ja maastik. Kihnu. Rural Architecture and Landscape. Kihnu,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2015, hind: 6,00 eurot
Koostanud David Vseviov Toimetanud D. Vseviov, Tallinna taastamine 1944-1950. Dokumente ja materjale,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Koostanud Tiit Noormets. Toimetanud Helina Tamman, Eesti metsavennad 1944-1957. Dokumentide kogumik,
Rahvusarhiiv, 2014, hind: 21,00 eurot
Koostanud Viivi Läll, Saima Sagur, Tiina Tiit, Noorustuli. Pelgulinna Gümnaasiumi almanahh III,
Canopus, 2002, hind: 5,00 eurot
August Hanko, Jaan Poska. Eesti diplomaatia suurvaim,
Eesti Raamatuühing, 1990, hind: 4,00 eurot
Ludvig Mei, Tagaaetav,
Eesti Raamat, 1986, hind: 5,00 eurot
Koostanud Bernhard Parming. Toimetanud Mart Arold ja Mihkel Martsoo, Kaitseliidust Omakaitseni III. Üldkokkuvõte Pärnumaa Omakaitse ajaloolisest tegevusest Kaitseliidu likvideerimisest kuni 1. jaan. 1942. a.,
Tungal, 2005, hind: 12,00 eurot
Hanno Ojalo, Tallinn septembris 1944,
Ammukaar, 2020, hind: 19,00 eurot
Mart Laar, Unustatud sõda. Relvastatud vastupanuliikumine Eestis 1944-1956,
Grenader, 2005, hind: 4,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3541 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!