Aadlipesa, I Turgenev, Eesti Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Aadlipesa, I. Turgenev, Eesti Riiklik Kirjastus 1954 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55028 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Nelikümmend küünalt""Ehituse tööoperatsioonide skeemi..""Akadeemia 1995/5""Aed. Aianduse ajakiri. Aianduse-Me..""Pooltoonid""Aovalgel""Kirjad isakodust""Nukker kruus""Üksikema otsib…""Ukuaru""Victoria. Ühe armastuse lugu""Liivaraamat. Shakespeare'i mälu""Rockrapsoodia""Akadeemia 2012/5""Vigrikese vannipäev""Akadeemia 2013/4""Armastus ja iha""Laulik VIII klassile""Krohvi- ja plaatimistööd""Aed. Aianduse ajakiri. Aianduse-Me..""Katkendeid (luuletused)""Pulberpinded""Pähklipureja""Armunäljas""Revolutsiooniline psühholoogia""Kassikangas""Üliõpilasaeg""Risk""Suured linnad. Lugusid maailma kõ..""On seal keegi? Leeriõpik""Saksa sigakoer""Lindude tervishoid""Inimese religioon""Estonian short stories""Väga efektiivse inimese 7 harjumu..""Akadeemia 2007/11""Lapsepõlvelood""Maalritööd""Elu, armastan sind""Sellised nad on... inglased""Akadeemia 2007/9""Eluaseme energiasäästlik hooldam..""''Erna'' legendid ja tegelikkus. E..""Ärge pabistage pisiasjade pärast..""Mänge võõrkeelte õpetamiseks""Hea sadam""Tervislik liikumine""Koanid Maailmavalguse Valguses""Vennad Lõvisüdamed. Röövlitüt..""Saksa vabakorpused 1918-23""100 Tips für den Hobby-Tischler""Kuldne märkmeraamat""Aed. Aianduse ajakiri. Aianduse-Me..""Õnnelik eksitus""Õnnelik kiisu""Akadeemia 2012/7""Kutse""Akadeemia 2010/5""Автомобильный рад..""Lühiülevaade katoliku kiriku õp..""Ehituse maksumusplaanimine [käsir..""Traktoriõpe""Värvusfotograafia""Tallinn sõjapäevil""Enamlaste riigipöörde katse Tall..""Nimekaim""Särab ja hiilgab""Ööbik ja vaskuss. Eesti rahva mu..""Ühe nõiaplika seiklused ja salad..""Draamapunkt"
70 tk kogusumma: 560,10 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Aadlipesa
Autor(id): I. Turgenev
Kujundaja: I. Jazõnin


Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1954
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: F. Kõlli
Lehekülgi: 168

Seisukord: kohati kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T146# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 138

Neli tundi hiljem sõitis ta juba kodu poole. Tarantass veeres kiiresti mööda pehmet külavaheteed. Põuased ilmad kestsid juba paar nädalat. Tihe piimvalge udu hõljus õhus ning kattis kaugeid metsi, kust kandus kõrbelõhna. Mööda kahvatusinist taevast ujus hulgana tumedaid ähmaste piirjoontega pilvetompe; kuiva järelejätmatu joana puhus üsna tugev tuul, kuid lämmatavat kuumust see ei vähendanud. Pea padjale toetanud ja käed risti rinnale asetanud, vaatas Lavretski lehvikuna mööduvaid põlluribasid, aeglaselt möödalibisevaid remmelgaid, rumalaid vareseid ja hakke, kes kõõrdi ja nüri kahtlusega mööduvat sõidukit vahtisid; nägi pikki põllupeenraid, mis olid täis kasvanud pujusid, koirohtu ja pihelgavõsa; ta aina vahtis, ning stepi värske lokkav kehvus ja mahajäetus, see rohelus, need pikad künkad, madala tammevõsaga kaetud jäärakud, hallid külad, kidurad kased -- kogu see Vene maastiku pilt, mida ta ammu polnud näinud, kutsus ta hinges esile magusad ning ühtlasi peaaegu kurvad mõtted, rõhus ta rinda mingi meeldiva raskusega.

Hind: 4,00 EUR
Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Charlotte Brontë, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot

Aleksis Kivi, Seitse venda,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 6,50 eurot

Jules Verne, Saladuslik saar,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 30,00 eurot

Charlotte Bronte, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,50 eurot

Panass Mõrnõi, Libu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot

William Boyd, Sinine pärastlõuna,
Varrak, 1997, hind: 7,00 eurot

Vjatšeslav Šiškov, Sünge jõgi. 2. köide,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot

Vjatšeslav Šiškov, Sünge jõgi. 1. köide,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,00 eurot

Alessandro Baricco, Siid,
Pegasus, 2007, hind: 20,00 eurot

Tony Parsons, Mees ja naine,
Varrak, 2005, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6974 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Aadlipesa, I. Turgenev, Eesti Riiklik Kirjastus 1954 | vanaraamat.ee
Aadlipesa, I. Turgenev, Eesti Riiklik Kirjastus 1954 | vanaraamat.ee
Aadlipesa, I. Turgenev, Eesti Riiklik Kirjastus 1954 | vanaraamat.ee
Aadlipesa, I. Turgenev, Eesti Riiklik Kirjastus 1954 | vanaraamat.ee
Aadlipesa, I. Turgenev, Eesti Riiklik Kirjastus 1954 | vanaraamat.ee
Aadlipesa, I. Turgenev, Eesti Riiklik Kirjastus 1954 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud