Gusto: miks itaallased räägivad Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust, Tänapäev 2010 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kuidas kuud endale mütsid said""Meie suur puu""Teeskleja juhend mängus Among Us...""Mina ja värvid""Metsamuinasjutt Kuldkübarake""Lapsed ja loomad""Hempa – Korkeasaari gorilla""Libero. Rasedus, sünnitus, vasts..""Saatana meri ehk kõrbeaabits""Veetilgakeste rännuretk""Looduskaitse ühiskondliku inspekt..""Timmo ja lohe""Jänes Felix maailma laste juures...""Koolilaps liikluses""Ülestõusmispühade meisterdamisi""Oh seda pesamuna küll""Voolime mitmesugustest voolimismas..""Maasika-Mari lood""Mälupääste. Lae oma aju pilgeni..""Tudu""Sokisöödik""Voldime""Pisike puu""Ott ja Miia hakkavad arheoloogiks""Lilleraamat""Arukas laps. Mõista oma last ja e..""Te võite saada, mida tahate. Edut..""Inimkaubanduse ennetamine: metodol..""Eesti teismeliste vägivallatõlge..""Putukad (värvimisraamat)""Kuidas meie laps koolis edasi jõu..""Perekonnaprobleemid II""Isaga armastuses ja häbis""Loo endale unistuste elu. Õnnelik..""Lastelood""Haruldased poisinimed / Haruldased..""Tee vähem, saavuta rohkem""Ratio studiorum. Õppekavadest ehk..""Head ööd! 101 viisi hea une leid..""Meie tark laps""Salajased kirjad mungalt, kes mü..""Kuidas hõlpsalt õppida""Kuidas hõlpsalt õppida""Arendavaid mänge imikutele ja mai..""Mida mehed tunnevad? Paljastus""Laisa geeniuse meetod. Hinda seda,..""Mets kui kooslus (metoodiline abim..""Ema ja laps. Raseduse salatarkus, ..""Loodusvaatlused üldhariduskoolis""Nõukogude pedagoogika ja kool 5. ..""Kolmekesi""Kuidas teha last õnnetuks""See on hullem, kui ma kartsin! Kui..""Elu pärast koolikiusamist. Kas ki..""Akne sõnumid""Fütopatoloogia""Testid tüdrukutele""2002 tegevust kohtinguks""Seksuaalne arukus""Kuidas olla õnnelikum lapsevanem...""Õpi koos lapsega""Vestlused Priiduga. Lahutus""Supermälu. Mälu treeningust""Kindlusta oma elu stressi vastu. 5..""Kodu ja käitumiskultuur""Vaikijate hääled. I. osa. Raamat..""Kuidas ennast tervendada, kui keeg..""Uimastid""Rahulik laps [lähedus, rahustamis..""Õpi nagu proff. Teaduspõhised me..""Tervendavad emotsioonid. Vestlused..""Enesehinnang! Esimene ja teine raa..""Marss ja Veenus - uus algus""Kahekesi""Ära kasva suureks. Kuidas olla õ..""Tüdrukute raamat. Kuidas olla kõ..""Üldpsühholoogia. Õpik pedagoogi..""Teguvõimas isik. Kuidas avastada,..""Tunne elust mõnu""Kuuldud jutustusi""Mees. Otse ja ausalt. Vägi. Kriis..""Kalsarikänni. Mõnus elu Soome mo..""Naise kümme tarka otsust enne nel..""Elu ja kuidas sellega toime tulla""Kružilihha""Tšaikovski""Põllumajandusmaastiku ökoloogia ..""Sotsialistlik Põllumajandus 1972/..""Sotsialistlik Põllumajandus 1967/..""Sotsialistlik Põllumajandus 1967/..""Helmeri võlupall""Sotsialistlik Põllumajandus 1968/..""Sõnatants"
93 tk kogusumma: 836,10 EUR

Teema: Toitumine
Pealkiri: Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust
Autor(id): Jelena Kostjukovitš; toimetanud Kristiina Ainelo ; eessõna: Umberto Eco
Kujundaja: Angelika Schneider


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Külli Kressa
ISBN: 9789985629697
Lehekülgi: 520

Seisukord: kaaned ja lehenurgad natuke määrdunud, üldiselt korralik raamat

Mõõdud: 170x240
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
See ei ole kokaraamat, vaid katse koondada ühte köitesse kõigi Itaalia maakondade sümboltoitude lood. Kes kasutab pastasciutta maitsestamiseks Parmesani? Kes eelistab pecorino’t? Miks pitsa peab olema õhuke ega tohi rasvast nõretada, erinevalt sellest, kuidas seda tehakse kõigis maailma kiirtoidukohtades?

Mida enam Itaaliat tundma õppida, seda selgemaks saab, et igal asulal on oma „söödav vapp”, s.t mõni roog, toode, mis on täiuseni viidud just seal: Firenze biifsteek, Milano risoto, Treviso sigur, Capri salat. Ja nende „firmaroogade” üle on kohalik rahvas uhke.

Raamat on üles ehitatud kujuteldava retkena poolsaare põhjaosast lõunaossa, maakondade kaupa. Ja iga maakonna juures püütakse käsitleda neid toite, mis seostuvad itaallaste kollektiivses kujutlusmaailmas kohe vastava piirkonnaga, ning samuti, miks see nii on, andes sealjuures ülevaate levinumatest väljenditest ja mõistetest.

Originaali pealkiri Perché agli italiani piace parlare del cibo. Eesti keeles

Märksõnad:
toitumistavad
rahvustoidud
toidud
toiduvalmistamine
elulaad
kombed
toitumistavad
rahvustoidud
toidud
toiduvalmistamine
elulaad
kombed
Itaalia
Tänapäev

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Gusto: miks itaallased räägivad aina toidust, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud