Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Diplomaat""Viljandi kihelkond. Inimkaotused j..""Habras maailm""Labürint III. Kirjanduse õpik 9...""Kakskümmend tuhat ljööd vee all""Valitud tööd [üldpedagoogilisel..""Kergelt ja tervislikult""Eduard Vilde nimeline kirjanduspre..""Toredaid talvelaule""Armastab, ei armasta""Nisa. !kungi naise jutustus oma el..""Sonja viimane soov""Vana aja nipid 1. 1. osa: majapida..""Kaks Leptonit (jutlused)""Ulukiroad. Kaasaegne toit metsast""Õmbleme seeliku""Suvemaja""Estnisch intensiv!""10 kooki""C. R. Jakobsoni bibliograafia 1863..""Maroko taeva all""Kas keegi kuuleb mind?""Kalevipoeg""Liivi vanasõnad. 1. Eesti, vadja ..""Hadrianuse mälestused. Europeia s..""Unistuste kataloog""Sanatoorium""Ida Urbel""Rasmuste raamat. Hulkur Rasmus. Ra..""Antiigileksikon I-II""Suur laste arvutiraamat""Uusi värviteste""Mida jutustab aegade aeg. I osa (M..""Kalender 1963""Teine vaatenurk""Kaika suvõülikuulõ kogomik I-VI..""Kastraatide hiilgus ja viletsus""Loomade elu 1-7""Õunaraamat""Teisele rannale""The Cat Who Sang for the Birds""Needus põlvest põlve""Saaremaa eleegia""Operatsioon Seeba""Aino Kallas""Seal, kus lõpeb maa""Lunastus mõrva läbi. Õde Fidelm..""Frankenstein ehk moodne Prometheus""Водоподготовка прÐ..""Tori""Pravietis Maltsvets""Väike tomatiraamat""Alguses olid... Köler ja Weizenbe..""Laulge kaasa! 48""Lindprii""Prangli""Konzert Nr. 2 B-dur""Huang Po mõtlusõpetus""Teine maailmasõda päevast päeva""Teel minevikku""Piparkoogipühad""Kadunud sugulane""Kadunud miljon""Akadeemia 1996/5""Põllumajandusteaduselt tootjatele..""Majandustarkvara""100 silmapaistvat Eesti naist""Visa mees""Agressiivne laps. Kuidas suunata l..""Ajurveda massaaži käsiraamat""Kass""Romaanid. 16.-19. sajand. Nelja sa..""Balti Manufaktuur 1898-1963. Ajalo..""Sotsialistlik Põllumajandus 1971/..""Misery Halli saladus""Üle põhjatu kuristiku""Kümme korda ühte jõkke. Valitud..""Antiikkirjanduse ajalugu""Lühike kirikulugu algkoolidele""Mis ravimtaim see on?""Abistav mõõk. 2. raamat""Tallinn. Linnulennult""Viirpapagoi""Tapasaaduste tehnoloogia""Mis on mis kirjanduses. Kirjandust..""Laste laululood""Sotsialistliku põllumajanduse are..""Mammutikütid""Salaühingud. Müüdid, mõju ja t..""Väike peremees""Handsäkit jutukõisi Võro- ja Se..""Lõualuu osteomüeliit ja osteofle..""Elu pärast surma. Teispoolsuse kÃ..""Ukuaru""Oma künnivaol""Mona""Surmav kevad. Romaan""Daughter of the Siren Queen""Vaesus Eestis. Poverty in Estonia"
99 tk kogusumma: 850,00 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Laevapoisi päevilt
Autor(id): Jüri Parijõgi

Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1960
Originaalkeel:
Lehekülgi: 83
Sari: Minu raamatukogu

Seisukord: veidi kulunud kaaned, pisut katkine selg, normaalses seisukorras sisu

Mõõdud: 145 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 083

„Laevapoisi päevilt“ on eesti realistliku lasteproosa meistri Jüri Parijõgi jutustus 1927. aastast. Kas see, et ühest rannaküla poisist saab meremees, on enesestmõistetav, või on sellelgi teel omad karid?
Jutustus lihtsa sadamapoisi unistuse — saada meremeheks — täitumise esimestest laevapoisi aastatest. Seiklustest ja hallist argipäevast mis viivad nimitegelase kaugetele ookeanitele ning mis alati ei olegi nii romantilised vaid vahel suisa karmid või kurvad. Lugu neile, kes teavad, mis on mere kutse.
Järg raamatule "Kulbu sadamas".

Hind: 4,00 EUR
Otsing autori järgi:

Jüri Parijõgi; Koostanud: Reet Krusten, Jutte,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,50 eurot

Jüri Parijõgi, Külaliste leib ja teisi eesti muinasjutte,
Eesti Raamat, 1977, hind: 8,00 eurot

Jüri Parijõgi, Kui isa kinkis raamatuid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 4,50 eurot

Jüri Parijõgi, Kulbult Atlandile. Jutustused,
KRK, 1994, hind: 4,00 eurot

Jüri Parijõgi, Kui isa kinkis raamatuid,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot

Jüri Parijõgi, Rein ja Anna mängivad poodi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 2,50 eurot

Jüri Parijõgi, Jutte,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 5,00 eurot

Jüri Parijõgi, Külaliste leib ja teisi eesti muinasjutte,
Avita, 2001, hind: 8,50 eurot

Jüri Parijõgi, Kui isa kinkis raamatuid,
Eesti Raamat, 1973, hind: 2,00 eurot

Jüri Parijõgi. Toimetanud Kairit Henno. Sõnaseletused koostanud Tarvo Siilaberg, Möödunud ajad jutustavad,
Atlex, 2006, hind: 15,00 eurot

Jüri Parijõgi, Helju Rammo, Leelo Tungal, Kolm jõulujuttu,
Estonia Selts, 1992

Teema Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:

Fred Jüssi, Räägi mulle rebasest. Pildiraamat noorele loodusehuvilisele,
Valgus, 1987, hind: 8,00 eurot

Andrus Kivirähk, Kaka ja kevad,
Varrak, 2009, hind: 16,00 eurot

Toomas Verrev, Aktiva ja Passiva,
Dolce Press, 2007, hind: 3,50 eurot

Felix Kotta, Vaat mis juhtus,
Eesti Raamat, 1976, hind: 3,00 eurot

Piia Ausman, Tähtsad asjad,
2007, hind: 10,00 eurot

Edgar Valter, Pokuraamat,
Ulvi Postkaart, 1994, hind: 12,00 eurot

Koostanud Mall Hiiemäe, Emand kaseladvas,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,50 eurot

Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 15,00 eurot

Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 8,00 eurot

Heino Pars, Operaator Kõps seeneriigis,
Perioodika, 1980, hind: 4,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3589 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee
Laevapoisi päevilt, Jüri Parijõgi, Eesti Riiklik Kirjastus 1960 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud