Kindad, mütsid, sokid & Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Estonia. The Bradt travel guide""Sünkjas park""Victoria. Tema väike majesteet""Isand Tuutu ettevõtmised""Perenaise leksikon""RAT ''Estonia'' ooperikoor. Опе..""Hanekasvatus""Väärikas vananemine: müüdid ja..""Vanasõnamäng. Luulet poistele""Koduabilise saladus""Имиджелогия""Kahtlusalune""Uus variser ehk ilma kõrtsita ja ..""Oo et sädemeid kiljuks mu hing. V..""Matemaatika III klassile""Mikroökonoomika ülesannete ja ha..""Jänesefaktor. Maalehe krimisari 1..""Teekonna lõpp""Estnische Volksbräuche""Pioneeriaktiivi kool""Mõtlemise salapära""Kujutav geomeetria. Õppematerjal""Paradiisi Illu""Leiubüroo""David Hume""Здравствуй, Москва..""UAZikuga Venemaal""Mäetagused 43""Gracie Alleni mõrvajuhtum""Viisaastak õpilasmalevas 2008-201..""Maffiabossi tunnistus (gangsteri e..""Elus""Kirjad Vargamäelt [olukirjeldused..""Kuritegevus Eestis 1991-2001""Punane roos""Kärestik""Kahtlane surm""Saaremaa""Peaaegu uskumatu mõrv""Hariliku orasheina bioloogiast ja ..""Photographische Union München. 1...""Õpilastele NLKP XXIV kongressist...""Kui elevandid nutavad. Loomade tun..""Lugu Igori sõjaretkest""Mehed mere taustal""Hirmu jahil. New York Times'i best..""Minu Praha. Tunnustamata geeniuse ..""Rakvere rajoonis Suure Sotsaialist..""Pariisi röövitud laibad""Hüvastijätusuudlus""Muinasjutud""Eksaminandile bioloogia riigieksam..""14. juuni 1941. Mälestusi ja doku..""Hauakaevaja raamat""Eesti laste küüditamine Venemaal..""Kvaliteediviisaastak ennaktempos""Matemaatika ja kaasaeg IX. Abimate..""Silmitsi tulega. Kolmas raamat tri..""Avastades teineteist. Nõuandeid j..""Võistluskäimine Eestis läbi aeg..""Akadeemia 1992/8""Mägede loomad""Eesti linnuvaatleja teejuht""Tulevik on sinu päralt. Tulevikut..""Majandusmatemaatika elemendid""Okeaania, James Cook ja Uku Masing""Kalevipoeg. Eesti rahva eepos""Tööstusliku majandusorganisatsio..""Hirundo 2006/2. Eesti Ornitoloogia..""Aseri-eesti sõnaraamat""Hando Mugasto""Jennie""1943""Jõgeva rajoon""Nurgaadvokaat""Inglise keele õpik VI-VIII klassi..""Jakob Hurt ja Otepää""Baskini kogutud anekdoodid. I. osa""Ernie Wilkins In Belgrade With Sex..""Loomakasvatus kodumajapidamises""Lootuste aeg""Müra, heli ja hääled. Inimkonna..""C. R. Jakobsoni teedest ja tööde..""Küülikukasvataja käsiraamat""Wiru lauliku laulud""Rändajad Soome sillal""Väike katekismus ja usuõpetus""Kristjan Raud ja rahvaluule""Arutu õhin""Mustad augud ja universum""Erika Salumäe. Jääda ellu""Luuletused""Naha all""Maitsetaimed. Maitseained""Hüljatud Eesti moodi""Organisatsioon ja juhtimine avalik.."
96 tk kogusumma: 823,77 EUR

Teema: Kudumine
Pealkiri: Kindad, mütsid, sokid & sallid
Autor(id): Anita Gunnars
Kujundaja: Lehn-Lindkvist


Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadri Papp
ISBN: 9985733703
Lehekülgi: 64

Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega

Mõõdud: 200 × 272 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Moekad valmisrõivad on vahvad, kuid kindlasti ei suuda need võistelda kõrgekvaliteedilisest lüngast kootud ja hästiistuvate omakootud kinnaste, sokkide, mütside ja sallidega. Käsitsi kudumise eeliseks on ka see, et ise saab valida nii värve kui mustrei. Põhjamaade käsitööpärand pakub traditsiooniliste kaunite mustrivalikute kõrval ka puhtpraktilisi leide: näiteks kahekordse koepinnaga kudumeid, mis on niihästi kaunid kui ka soojad.
Selle raamatu abil õpid kuduma nii tavalise kui kahekordse koepinnaga kindaid, sokke salle ja mütse lastele ning täiskasvanutele. Sissejuhatavas osas on toodud juhiseid lõnga valmiseks, silmuste loomiseks ja kudumiseks. Saad ka teada, kuidas kududa erinevaid pöidlakiile ja kaanaosi ning kuidas kahandada ja tööd lõpetada.
Diagrammide järgi kootava 33 mudeli hulgast leiad näiteks klassikalise kiivermütsi, spiraalselt kootud kindad või alpalõngast sokid beebi jaoks, värvirõõmsaid tuttmütse, salle, palmikutega bareti ja tähemustrilised kindad ning uuendatava kannaga sokid täiskasvanutele. Raamatus on antud ka kirjeldus kahekordse koepinnaga käpikute, «pirukamüüjakinnaste», sõrmikute ja sokkide kudumiseks.

kudumine, käsitöö

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Anita Gunnars, Tikkimine ja pisted,
Varrak, 2006, hind: 17,00 eurot

Anita Gunnars, Mööbli polsterdamine ja riidega katmine,
Sinisukk, 2000

Teema Käsitöö alla viimati lisatud:

Erna Aljasmets, Heegeldamine ja silmuskudumine. Tööõpetus IV-VII klassile,
Koolibri, 1992, hind: 6,00 eurot

Valeria Taubel, Vitspunutised,
Valgus, 1989, hind: 4,00 eurot

Joan Gordon, Paeltikandi piibel,
Sinisukk, 2006, hind: 30,00 eurot

Вера Кивистик (Kivistik), Мережки,
Валгус, 1980, hind: 5,00 eurot

Liidia Mälksoo, Kangakudumine,
Valgus, 1976, hind: 12,00 eurot

Siluett 1990. Kevadmood 90,
1990, hind: 4,00 eurot

Siluett 1990/3. Kevad,
1990, hind: 3,00 eurot

Siluett 1990/1. Suvi,
1990, hind: 3,00 eurot

Piret Puppart; toimetaja Aime Kons, Eesti rahvarõivas ja mood. Estonian Folk Costume and Fashion,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 50,00 eurot

Hilda Linnus, Tikkimine,
Eesti NSV Kunst, 1960, hind: 14,00 eurot



Käsitöö all on 2152 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud