Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Tohuvabohu. Jutustus""Uusaasta Balzaciga""Ukuaru""Nõukogude Eesti noodikirjandus 19..""Kohtumised""Saatanlik maal""Elu keskpunkt""Ümber Eesti""Kraakuvi mägi""Külakooliõpetaja Hofer. Suvistej..""Anna Édes""Meie repertuaar 1967/12""Õpilase geograafiaentsüklopeedia""Elumehe naine""Bretooni kuld""Kuuldud jutustusi""Sitsiillane (Ristiisa järg)""Kuldse paabulinnu tants""Hiirelõksuvedru. 2. osa""Hasartmängija tüdruk""Meie repertuaar 1979/6""Kägistatud kirekirjanik""Pikker 1986/15""Maagiline armastus""Keerukuju""Pelgupaik Park Citys""Suveöö unenägu""Ornitoloogi pealehakkamine""1000 uskumatut lugu""Auhiilguse sissetung""Õde Alena""Pelikani memorandum""Peotäis tolmu""Barbaarne rannik""Jõulueelne mõrvalugu""Sarajevo Marlboro""Tee muusikasse""Neli meest""Rinnaga toitmine""Koosmõju efekt""Aias""Lamiel""Pühä päiv""Ülemlaul""Kõlupead Ameerikas""Mullivesi""Kummituskoer. Jahinovelle""Harbini ööliblikad""Pimend""Madame David""Roger Murgatroyd´i etteaste""88 luuletust""Prantsuse afäär""Põlvili""Võtmehoidjad""Meie repertuaar 1984/9""Tätoveerimiskursus""Eesti teoloogilise mõtlemise ajal..""Minu kindral""Klaastiib""Kevadviretused""Seitse kreutserit""1000 советов животно..""Rahalõhn""Särts 3. Ülesanded täiskasvanut..""Psühholoogia. Õpik keskkooli X k..""Kakskeelne õppetöö kutsekoolide..""Lapsed, kes kõnnivad omapäi... V..""Kempsupsühholoog. 100 istungit in..""Õnn on enda teha. Depressiooni p..""Kuidas õpetada ajalugu läbi spor..""Inimese mina mõistatus""Ukraina seksi väliuuringud""Kuidas armastusega hakkama saada""Mentorlus - jagatud areng""Poeem merest""Pered, kus kasvavad teismelised""Ukse võti""Vanaema maja""Seksuaalse kehakeele saladused""Surmatants"
81 tk kogusumma: 509,20 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Maldorori laulud
Autor(id): Comte de Lautréamont; kommenteerinud ja järelsõna kirjutanud Kristjan Haljak
Kujundaja: Mari Kaljuste


Kirjastus: Kaksikhammas
Linn: Tartu
Aasta: 2024
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Kristjan Haljak
ISBN: 9789916996119
Lehekülgi: 303
Sari: Hieronymus

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 210x145
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
„Maldorori laulud“ on kuuekümnest proosaluuletusest koosnev teos, mille osi seob omavahel Maldorori fiktiivne tegelaskuju. Maldoror on julm, salakaval ja pahatahtlik figuur, kes ometi tunneb hästi prantsuse moralistlikku kirjandust ja valdab ka õõnsat romantilist paatost, parodeerides seda suure naudinguga. Autor tutvustab oma tegelast nõnda: „Annan paari reaga teada, et oma esimestel õnnelikel eluaastatel oli Maldoror hea; nüüd on see tehtud. Siis aga taipas ta, et on sündinud kurjana: milline erakordne saatus!“ Teose vältel peab autor lugejaga lakkamatult kahekõnet, justkui püüdes teda veenda oma maailmavaate õigsuses. Ometi on see topeltmäng, sest Lautréamont’i stiililised liialdused, grotesksed uperpallid ja äärmuslikud mõttekäigud annavad sageli vastupidise tulemuse.
Comte de Lautréamont, kodanikunimega Isidore Ducasse (1846–1870), oli Uruguaist pärit prantsuse luuletaja, kes ongi tuntud peamiselt „Maldorori laulude“ autorina. Lautréamont’i elukäigust on tänini vähe teada, seetõttu ümbritseb tema isikut salapärasuse aura. Möödunud sajandi alguses korjasid Lautréamonti’i loomingu rõõmuga üles sürrealistid, kes nägid temas üht olulist eelkäijat, ning pärast seda on see saanud järjest laiemalt tuntuks.

Tõlgitud väljaandest: Œuvres complètes. Édition de Jean-Luc Steinmetz. Paris, 2009


Märksõnad:
Kaksikhammas
Kaljuste
prantsuse ilukirjandus
proosaluule
värssromaanid
satiirilised romaanid
Les chants de Maldoror
Hieronymus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Axel Munthe, San Michele raamat,
Monokkel, 1992, hind: 5,00 eurot

Javier Marías, Berta Isla,
Penguin Books, 2019, hind: 8,00 eurot

Vjatšeslav Šiškov, Sünge jõgi I-II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 7,00 eurot

Stefan Zweig, Kärsitu süda,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 9,00 eurot

David Herbert Lawrence, Lady Chatterley armuke,
Tänapäev, 2007, hind: 11,00 eurot

Joanne Harris, Chocolat,
Olion, 1999, hind: 7,00 eurot

David Grossman, Maailma otsa,
Varrak, 2014, hind: 12,00 eurot

Wilkie Collins, Naine valges,
Varrak, 2004, hind: 8,00 eurot

Sandra Brown, Pantvang. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2001, hind: 9,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7134 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 | vanaraamat.ee
Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 | vanaraamat.ee
Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 | vanaraamat.ee
Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 | vanaraamat.ee
Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 | vanaraamat.ee
Maldorori laulud, Kaksikhammas 2024 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud