Pagana eestlane! Poolsada aastat Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel, Erik Schmidt, Eesti Raamat 1996 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Valküüride kokkupõrge""Tõusev Noorus 1940/3""Hiina Rahvavabariik. Peajooni rahv..""Suure tee esimesed avastajad""Akadeemia 2009/12""Jospel""Teine Maailmasõda""Korrumpeerunud meditsiin""Vaba Eesti 1961/2-3. Vabadusmeelse..""Otepää Gümnaasium 110. Viie aas..""Sotsiaalsed probleemid Eestis teel..""Astroloogia õpetus""Eesti feldmarssalid""Siluett 1982/4. Kevad""Ümera jõel""Looming 1967/10""Vaba Eesti 1962/1. Vabadusmeelsete..""Ülejõel, Kassilaiu pealinnas""Vaba Eesti 1964/3. Vabadusmeelsete..""Sortside saladused VI. Võrumaa ja..""Suur karuraamat. Kogu tõde kaisuk..""Tartu vald. Ma tahaksin kodus olla..""Vaatame värve!""Palkmajad. Konstruktsioon ja ehita..""Burda Style 2021/12""Henriku Liivimaa kroonika""Värvi ise. 14 värvimislehte""Eesti kunsti ja kirjanduse dekaad ..""August Maramaa aeg""Valgamaa mõisad ja mõisnikud""Bagdadi!""Ristsõna""Teistsugune parun""23 allakäiguastet""Simuna koolid""Uusaeg. 2. köide. 1789-1870""Teeme pabermosaiiki""NLKP XXVI kongressi materjale""Ruusa küla lood. I osa""Jutustage sellest oma lastele... R..""Mustad memuaarid""Vaikimisest""Sortside saladused VIII. Järvamaa..""Keskaja leksikon""Iidne Hiina""Lapse laulud""Minu esimesed numbrid""Sada lugu Venemaa ajaloost""Akadeemia 2011/6""Sfinks. Ajaloo saladused""Eesti rahva kannatuste aasta. Kogu..""Vaba Eesti 1959/3. Vabadusmeelsete..""Mees teab""Iseseisvuse tunnid""Looming 2004/8""Eesti rahva ajaraamat""Emadepäev""Lennart. Pöördtooliaastad. Näid..""Aja Pulss. 1985/21 november""Enamlaste riigipöörde katse Tall..""Metsavennad. Arheoloogid ja ajaloo..""Merikarbiotsijad""Koru Balsai""Rakvere Gümnaasium 1912-1997""Tsivilisatsioon. Läänemaailma uu..""1949. aasta märtsiküüditamine T..""Põlva laulupeod 150""Kemikaaliohutus autohoolduses. Met..""Arheoloogia alused I""Imetegija""Köler Prize 2012 + CD. Marge. Flo.."
71 tk kogusumma: 664,90 EUR

Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri: Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel
Autor(id): Erik Schmidt
Kujundaja: Rudolf Pangsepp


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1996
Originaalkeel:
ISBN: 9985650603
Lehekülgi: 336

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 140 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Mallorcal elav eesti kunstnik Erik Schmidt on sündinud Naissaarel kaugesõidukapteni pojana 15. augustil 1925. Ta õppis kohalikus rootsikeelses algkoolis ja Haapsalu Rootsi Gümnaasiumis ning põgenes koos vanematega 1943. a. Eestist. Ta ei alustanud oma elu kujundamist siiski mitte puupaljana - mitu võõrkeelt juba kodunt suus, õpihimu ja töökus n.-ö. geenides, on ta laias maailmas hästi läbi löönud. Tema maalid on leidnud tee mitmele mandrile ja paljudesse kunstikogudesse. Tema esimene raamat «Tormised teekonnad» võeti Eestis hästi vastu.
Käesolevas raamatus jutustab kunstnik köitvalt oma elust meremehena, kunstiõpingutest New Yorgis ja Pariisis ning uskumatult paljudest reisidest tuntud kultuurikeskustesse, kaugetele eksootilistele maadele ja oma onu, kuulsa astronoomi Bernhard Schmidtiga seotud paikadesse.

elulood, memuaarid

Hind: 20,00 EUR
Teema Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:

Oskar Rütli, Mälestusi ühe Eesti sugupõlve tööst ja võitlusist (1871-1949). Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 7,00 eurot

Cameron White, Mr Nasty. Eksirännakud narkomaailmas,
Sinisukk, 2007, hind: 10,00 eurot

Georges Bordonove, Henri IV (1553-1610). Esimene Bourbon,
Kunst, 2005, hind: 35,00 eurot

Jonathan Clements, Ying Zheng (258-210 e.Kr.),
Kunst, 2008, hind: 17,00 eurot

Helen Eelrand, Mida te kogu aeg lõkerdate? 100 põhjust, miks armuda Andaluusiasse,
Randvelt Kirjastus, 2011, hind: 15,00 eurot

Liisa Perandi, Lauliku tütar,
Eesti Raamat, 1996, hind: 8,00 eurot

Piret Põldver, Hoog,
Kastani Tänava Kirjastus, 2022, hind: 9,00 eurot

Kaarel Karm, Helvi Einas (toimetaja), Lehitsedes töölehekülgi,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,50 eurot

Joshua Rubenstein, Stalini viimased päevad,
Äripäev, 2016, hind: 25,00 eurot

Mihkel Raud, Musta pori näkku,
Tammerraamat, 2008, hind: 14,00 eurot



Elulood, memuaarid all on 4468 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel, Erik Schmidt, Eesti Raamat 1996 | vanaraamat.ee
Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel, Erik Schmidt, Eesti Raamat 1996 | vanaraamat.ee
Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel, Erik Schmidt, Eesti Raamat 1996 | vanaraamat.ee
Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel, Erik Schmidt, Eesti Raamat 1996 | vanaraamat.ee
Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel, Erik Schmidt, Eesti Raamat 1996 | vanaraamat.ee
Pagana eestlane! Poolsada aastat võõrastel radadel, Erik Schmidt, Eesti Raamat 1996 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud