Teema: Armastusromaanid
Pealkiri:
Sekeldused Honoriga. Esimene raamat. Harlequin, Õed CabotidAutor(id): Julia London. Toimetanud Evelin Piip
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mare Tammark
ISBN: 9789949256136
Lehekülgi: 368
Sari: New York Timesi bestsellerite autor 1
Seisukord: kohati kulunud kaaned ja määrdunud lehtede servad, kohati kulunud lehtede nurgad, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 208x139x27 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
New York Timesi bestsellerite autori Julia Londoni nelja õe sarjas, kus õed on otsustanud päästa end laostumisest, põrkavad kokku kirg ja skandaal.
Meeleheitlikud ajad nõuavad kartmatuid vastuabinõusid, mõistab rikka Beckingtoni krahvi vanim kasutütar Honor Cabot, kes püüab end kokku võtta, et olla valmis perekonna laostumiseks. Pärast krahvi surma on võimalik, et tema ja ta õed kaotavad suursuguse luksusliku kodu ja oma seisundi seltskondlikul pjedestaalil Honori poolvennale ja tema tõusiklikule kihlatule. Honor, kes on sunnitud kiiresti tegutsema, sõlmib lepingu saatana endaga – Londoni ainsa kelmiga, kes suudaks poolvenna mõrsja ära võrgutada, nii et see Cabotite elust igaveseks kaoks.
George Easton, ühe hertsogi ebaseaduslik poeg, sündis skandaalsetes oludes ja kasvatab oma varandust riske võttes. Nüüd on ta aga koos Honoriga astunud ohtlikku võrgutamismängu, mis seab ohtu neiu reputatsiooni ja mehe kalgiks muutunud südame. Ning kui ootamatu kirg ähvardab nende salajase mängu reegleid muuta, siis võivad panused osutuda liiga kõrgeks isegi kurikuulsa hasartmänguri ja otsusekindla, vabameelse debütandi jaoks.
Originaali pealkiri: The trouble with Honor
Märksõnad:
ameerika
ilukirjandus
armastusromaanid
Hind:
7,00 EUROtsing autori järgi:
Julia London, Nurjatu šoti metslane,
Ersen, 2018, hind: 15,00 eurot
Julia London, Pulmadest pääsenud,
Ersen, 2006, hind: 9,00 eurot
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Juhan Paju, Surm Hundikaril,
Ajaleht, 1993, hind: 4,00 eurot
Kenkô, Jõudeaja võrsed,
Perioodika, 1988, hind: 11,00 eurot
Enn Vetemaa, Pillimees,
Perioodika, 1967, hind: 2,90 eurot
Juhan Smuul, Muhu monoloogid,
Eesti Raamat, 1982, hind: 5,00 eurot
Väino Linna, Siin põhjatähe all 1,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot
Jaan Kross, Silmade avamise päev (jutustused),
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Christian Steen, Hurmakägu on surma nägu,
Kupar, 1992, hind: 4,00 eurot
Raimond Kaugver, Disko,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
John Steinbeck, Vihakobarad,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 10,00 eurot
James Joyce, Dublinlased (novellid),
Perioodika, 1969, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus all on 23547 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!