Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Lembitu tänava kooli luguAutor(id): Koostanud Helju Leosk
Kujundaja: Ülle Tera
Kirjastus:
Linn:
Aasta: 2009
Originaalkeel:
Lehekülgi: 248
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 180 × 243 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmes köites
Sisu:
See mälestusteraamat hõlmab Lembitu tänava kooliaega aastatel 1924-1985, mil kool tegutses üldhariduskoolina ning annab lühiülevaate aastatest 1985-2000, mil seal tegutses Valga Linna Algkool ning Valga 1. Põhikool. Tänavu täitub Lembitu tänava koolil 85 aastat.
Raamatu esimene osa on endise selle kooli õpetaja Alleks Vallneri kirja pandud koolikroonika ja teine osa endiste õpetajate ja õpilaste mälestused.
Märksõnad
algkoolid
põhikoolid
kooliajalugu
Valga Linna Eesti Sega-algkool
Valga 1. Põhikool
algkoolid
põhikoolid
kooliajalugu
Valga
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lembitu tänava kooli lugu, Koostanud Helju Leosk, 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Jaan Ellen, Kuhu kõik nad jäid? 14. juuni 1941. 2. osa,
J. Ellen, 1995, hind: 5,00 eurot
Heino Gustavson, Kõige vanem elukutse,
Olion, 1991, hind: 4,00 eurot
Gordon L. Rottman, Berliini müür,
Koolibri, 2010, hind: 10,00 eurot
Frederick Taylor, Berliini müür. 13. august 1961 - 9. november 1989,
Pegasus, 2008, hind: 24,00 eurot
Koostanud Ants Hein, Eesti mõisad. Herrenhäuser in Estland. Estonian Manor Houses. 250 fotot aastaist 1860-1939,
Tänapäev, 2003, hind: 24,00 eurot
Toimetanud Jaak Hion ja Jüri Ojamaa, Aruanne Eesti NSV MN juures asuva RJK 2. osakonna agentuur - ja operatiivtöö kohta 1957. aastal. Aruanne Eesti NSV MN juures asuva RJK 4. osakonna agentuur- ja operatiivtöö kohta 1957. aastal,
Umara, 2002, hind: 4,50 eurot
Eesti Riigiarhiiv; koostanud ja sisuliselt toimetanud Jüri Ant; toimetanud Velly Roots, Kaks algust. Eesti Vabariik – 1920. ja 1990. aastad,
Umara, 1998, hind: 8,00 eurot
Koostanud Endel Veinpalu ja L. Veinpalu, Pärnu kuurort 150 (artiklite kogumik),
Valgus, 1988, hind: 4,00 eurot
Ain Mäesalu, Ago Pajur, Gvido Straube, Zigmantas Kiaupa, Geschichte des Baltikums,
Avita, 2002, hind: 12,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Gulagi arhipelaag 3. Kirjandusliku uurimuse katse V-VI-VII,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6187 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!