Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Eikeegi eikunagi eikusagilAutor(id): Linda-Mari Väli
Kirjastus: Värske Rõhk
Linn: Tartu
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949909513
Lehekülgi: 142
Sari: Värske raamat
Seisukord: pisut määrdunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 208x145 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Linda-Mari Väli ideeromaan räägib neljast mõtlevast ja tundlikust noorest idealistist, kel saab tarbimisele keskendunud maailmast lõplikult kõrini. Nad põgenevad kodust, hõivavad ühe mahajäetud maja ja püüavad seal viljelda võimalikult keskkonnasõbralikku, vähenõudlikku elustiili. Raskusi on toidu, vee, toasooja ja muude argiste asjadega, samuti tekib lahkarvamusi teoreetilisel pinnal: kuidas uus elu täpselt välja peaks nägema, mis on lubatud, mis on keelatud, mis on kogu ettevõtmise eesmärk. Autoril on õnnestunud voolavas, kõnekeelt matkivas keeles kirja panna mässumeelsete teismeliste maailmanägemus, mis on küll nooruslikult vihane ja kompromissitu, ent mitte kitsarinnaline ega rumal, nende mure maailma pärast jätab kokkuvõttes väga sümpaatse mulje.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eikeegi eikunagi eikusagil, Linda-Mari Väli, Värske Rõhk 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Lev Tolstoi, Lev Tolstoi kogutud teosed neljateistkümnes köites,
Eesti Riiklik Kirjastus, hind: 45,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, Poirot Oriendis. Kolm lugu,
Varrak, 2007, hind: 18,00 eurot
Andrus Kasemaa, Minu viimane raamat,
Varrak, 2014, hind: 8,00 eurot
Carter Brown, Blondiin hädas,
Katariina, 2001, hind: 4,00 eurot
Carter Brown, Pomm,
Katherine, 1993, hind: 3,00 eurot
Ross Macdonald, Must raha. Lew Archeri juurdlus,
Katariina, 2002, hind: 4,00 eurot
Anthony Burgess, Kellavärgiga apelsin. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2005, hind: 12,00 eurot
Michael Crichton, Sauruste park,
Kupar, 1994, hind: 7,00 eurot
Annika Anton, Draakonineitsi hingepärlid,
Hea Tegu kirjastus, 2018, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus all on 23700 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!