Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Suuline tõlgeAutor(id): Margus Puusepp
Kujundaja: Merle Moorlat, kaanekujundus Kaie Lilleorg
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789985795248
Lehekülgi: 424
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 242x170x29 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Õpik on esimene eestikeelne suulist tõlget puudutav põhjalikum käsitlus.
Raamat sobib kõigile huvilistele, kes soovivad leida tõlgitööks vajalikke näpunäiteid või saada paremat ettekujutust tõlgi elukutsest. Suures osas on tegemist praktilise käsitlusega, mida on illustreeritud rohkete näidetega, kuid see sisaldab ülevaadet ka suulise tõlke ajaloost ja mitmetest suulise tõlke teooriaga seotud teemadest. Raamat on üles ehitatud teemapeatükkidena, millest enamik on loetavad ka teistest eraldi ja lugejale meelepärases järjestuses.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suuline tõlge, Margus Puusepp, Eesti Keele Sihtasutus 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Louise Hashemi with Raymond Murphy, English grammar in use. Supplementary exercises. With answers,
Cambridge University Press, 1995, hind: 8,00 eurot
Raymond Murphy, English grammar in use. A self-study reference and practice book for intermediate students with answers,
Cambridge University Press, 1999, hind: 10,00 eurot
koostanud Helen Blocksidge, Christiane Mackenzie; tõlkinud Marje Liigus; toimetaja Kuldar Traks, 1000 tähtsamat sõna. Inglise keel. Reis ja puhkus,
Koolibri, 2009, hind: 7,00 eurot
Karl Bachmann, Vene keele õigehäälduse reegleid ja harjutusi,
Valgus, 1969, hind: 4,00 eurot
Aavo Valmis, Eesti keel kõrgkooli astujale,
Valgus, 1990, hind: 4,00 eurot
Alice Ehin ja Ingrid Kuljus, Inglise keele grammatika algajaile,
Koolibri, 1995, hind: 4,00 eurot
koostaja Helena Metslang, Juhend iseseisvaks keeleõppeks. Guide for independent language learning,
Tallinna Ülikooli Eesti Keele ja Kultuuri Instituut, 2013, hind: 7,00 eurot
Anu Schulz, Deutsch für uns,
Tea, 2004, hind: 15,00 eurot
Linda Ariva, Inglise keele õpik algajaile (inglise-eesti ja eesti-inglise sõnastikuga),
Valgus, 1977, hind: 7,00 eurot
Helgi Andresson, Milvi Paivel, Saksa keele õpik algajaile,
Valgus, 1990, hind: 10,00 eurot
Keeleõpikud all on 1216 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!