Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Randlase ajaraamatAutor(id): Meelis Liivlaid
Kirjastus: Ammukaar
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949740505
Lehekülgi: 200
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 216x155
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Eesti rannakülade ajalugu on uuritud märksa rohkem, kui uurimistulemusi kaantevahele on jõudnud. Kas iga randlane on olnud eestlane, seda nüüd vaevalt, küll aga on iga eestimaalane randlane. Nii võib ju väita, kui vaadata meie merepiiri ning - naljaga pooleks- läänerannik lõppeb ju seal, kus algab Peipsi järve kallas. Meelis Liivlaid kirjutab ses raamatus Eesti randlastest ja rannaküladest. Autor viib merehuvilise lugeja rännakule mööda ajaloolisi rannakülasid, alustades Läti piiri äärest, põigates teel saartele ning lõpetades Narvas.
Märksõnad:
Ammukaar
ajalugu
transport
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Randlase ajaraamat, Meelis Liivlaid, Ammukaar 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Meelis Saueauk, Propaganda ja terror. Nõukogude julgeolekuorganid ja Eestimaa Kommunistlik Partei Eesti sovetiseerimisel 1944-1953,
SE & JS, 2015, hind: 18,00 eurot
Koostanud Viivi Läll, Saima Sagur, Tiina Tiit, Noorustuli. Pelgulinna Gümnaasiumi almanahh III,
Canopus, 2002, hind: 5,00 eurot
Eesti taluarhitektuur. Püsiv ja muutuv,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2016, hind: 15,00 eurot
Rasmus Kask, Maaarhitektuur ja maastik. Kihnu. Rural Architecture and Landscape. Kihnu,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2015, hind: 6,00 eurot
Koostanud Enno Piir. Toimetanud Helgi Kaldma, Paistu kihelkond 1. osa. Inimkaotused ja repressioonid alates 21. juunist 1940,
Memento, 1994, hind: 5,00 eurot
Koostanud Piret Lotman, Uurimusi tsensuurist / Papers on censorship,
Eesti Rahvusraamatukogu, 1995, hind: 5,00 eurot
Mart Laar, Linnulennul Eesti ajaloost,
Grenader, 2005, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Ene Tannberg, Vilistlased 1913-2006. Õpetajad 1906-2006,
Miina Härma Gümnaasium, 2006, hind: 4,00 eurot
370 aastat Gustav Adolfi Gümnaasiumi,
Gustav Adolfi Gümnaasiumi Vilistlaskogu, 2001, hind: 4,00 eurot
Heino Gustavson, Merekindlused Eestis 1913-1940,
Olion, 1993, hind: 13,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3549 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!