Veneetsia mäng, Philip Gwynne Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Veneetsia mäng, Philip Gwynne Jones, Varrak 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56357 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Merejutte""Kuldaväärt mees""Tallinna XVI graafikatriennaal "Ki..""Linnud, loomad ja sugulased""Hukatuslik ekstaas""Teekond imedemaailma""Kasvatusest vanemas koolieas""Vasklind I-II""Brother Grimm (Jan Fabel #2)""Hea une saladus""Elementaargeomeetria kursus. 2. os..""Filosoofilised jutustused""Euroopa Liidu tähtsusega linnuala..""Mängi veel! Kummalisi tõsiasju k..""Kaugushüpe""Siluett 1983/4. Kevad""Miks mehed ei mäleta ja naised ei..""Oma silm on kuningas. 15 minutit s..""Bioloogia põhikoolile I""Tööõpetus V-IX klassile. Korras..""Kõver maja""Sõstramesi""Albisseri motiiv""Meie isade isa""Esimene õpetaja""Akadeemia 1994/8""Kolmnurkkübar. Tõepärane lugu s..""Narwhali reis""Suurärimehe süüdlaslik armuke""Öine visiit""Ihaldatu""Inglise kokkerspanjel. Näpunäite..""Ilukõrrelised""Drei lustige Gesellen 2""Ealine ja pedagoogiline psühholoo..""Valge-toonekurg""Maailm on imeline!""Reinuvader Rebane""Kelleks sa tahad saada""Tallinn. Linnaehituslik kujunemine""Hiir ja lõvi""Aguliadvokaat""Liha- ja kalahautised""Gulliver ja teisi muinasjutte""Lupiinid, lupiinid""Viharaamat""Экология вашего до..""Everyday English""Wok kiiresti ja maitsvalt""Eesti-inglise koolisõnaraamat""Huvitav psühholoogia""Viirpapagoi""Õnn""Kokteil ühele""Tundmatu""Keemilised elemendid, ühendid ja ..""English Vocabulary in Use. Pre-int..""Proceedings of the Department of C..""Embrüosiirdajad""Laste kokaraamat""Töökaaslastest armastajateks""Maguse vennaskond""Shell Stratenboek 2004""Sealtpoolt künniseid. Tagasivaade""Ahvirannik""Serveeritud skandaal""Lionstegevus on heategevus, samas ..""Eesti maalikunst XX sajandil""Teeme fondüüd, wokid ja tulepaja..""Eksaminandile geograafia riigieksa..""Mereraamat. Ülevaade nüüdisaegs..""Автобусы ЛАЗ 695Н, 695..""Kollane maja""Väike eesti-inglise ja inglise-ee..""Neljapäevased lesed""Loomine. Neljas raamat""Moldaavia kunst. Maalikunst, graaf..""Tõeline seksuaalsus""Australia""Ornitofenoloogilised vaatlused""Meie repertuaar 1966/9""Eesti Loodus 1982/7-12""Haljas aas""Digipöörane kool""Kassipoeg kodus""Demokraatia ja diktatuur""Prügimäe Stig""Leopard""Veneetsia mäng""Pinocchio""Mõmmik""Suvelan Osku. Novelli""Umbes 1993""Naisterahvale sobimatu töö""Põgenemine""Armastuse avaldus""Lõpp toiduallergiale. Võimalik m..""Psühholoogia""Õpi nagu proff. Teaduspõhised me..""Maailma keskpunkt""Mehed koos naistega"
101 tk kogusumma: 786,20 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Veneetsia mäng
Autor(id): Philip Gwynne Jones

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiia Krass
ISBN: 9789985354629
Lehekülgi: 272

Seisukord: veidi kulunud kaaned, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 200x130
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Saladuslik pettusmäng Veneetsias, maailma kõige veetlevamas linnas. Nathan Sutherland naudib turvalist, ent sündmustevaest elu, pidades Veneetsia aukonsuli ametit ja tõlkides tarbetekste. Tema elu teeb aga ootamatu pöörde, kui talle pakutakse tema ametikontoris väikese pakikese paaripäevase hoidmise eest suurt rahasummat. Ilmneb, et pakis peitub kuulsa Veneetsia kunstniku Bellini illustreeritud palveraamat, mis on erakordselt hinnaline. Nathan murrab pead, kas tegemist on ehtsa meistriteose või ideaalse võltsinguga. Pahaaimamatult ongi ta juba kistud varakate kaksikvendade Domenico ja Arcangelo Moro sepitsetud kunstivargusmängu, millest vennaviha on juba kakskümmend aastat toitunud. Tahtmatult mängu etturiks saanud Nathan peab kiiresti tegema nutikaid otsuseid, et oma sõprade ja enda elu ohtu seadmata mängurid üle kavaldada. Philip Gwynne Jones on sündinud 1966. aastal Lõuna-Walesis. Pärast kahtkümmet aastat IT valdkonnas töötamist otsustas ta oma elu täielikult muuta. Koos abikaasa Caroline’iga suundusid nad elama Veneetsiasse. Praegu töötab Philip õpetaja ja tõlkijana. Ta armastab kunsti, kokakunsti, klassikalist muusikat ja ooperit. Ta laulab ka Cantori Veneziani kooris ja Ensamble Vicale di Venezias. „Ei saa käest panna.” Gregory Dowling, inglise kirjanik ja akadeemik Veneetsias „„Veneetsia mäng” on sama paeluv ja mõistatuslikult elegantne kui Veneetsia ise.“ L. S. Hilton, inglise menukirjanik „Tekib tahtmine kohe osta pilet Veneetsiasse.” N. J. Cooper, inglise menukirjanik

Märksõnad:
Varrak

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Agatha Christie, Paddington 16.50,
Eesti Raamat, Maaleht, 2023, hind: 11,00 eurot

Shelley Freydont, Jõulueelne mõrvalugu,
Ersen, 2005, hind: 5,00 eurot

Edward Phillips Oppenheim, Mõrvad Monte Carlos,
Eesti raamat, 1997, hind: 3,50 eurot

John le Carré, Spioon, kes pääses külma käest,
Kupar, 1991, hind: 5,00 eurot

A. Conan Doyle, Baskervilleide koer. Jutustused Sherlock Holmesist,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot

Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Topelt ei kärise,
Elmatar, 2007, hind: 6,00 eurot

Rex Stout, Vaikinud kõnemees,
Elmatar, 2013, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Nero Wolfe. Kummijõuk,
Katherine, 1996, hind: 4,80 eurot

Rex Stout, Uksekell helises. Romaan Nero Wolfeist,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3783 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Veneetsia mäng, Philip Gwynne Jones, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Veneetsia mäng, Philip Gwynne Jones, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Veneetsia mäng, Philip Gwynne Jones, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Veneetsia mäng, Philip Gwynne Jones, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Veneetsia mäng, Philip Gwynne Jones, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Veneetsia mäng, Philip Gwynne Jones, Varrak 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud