Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 57279 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Psühhiaatria minevik ja tänapäe..""Äraaetud hobused""Vene lembelüürika""Ruletimängija""Ma kingin sulle jõe""Ajaloo kurikuulsaimad salaühingud""Pokuaabits""Eesti Päästeteenistus. Aastad 19..""Tallinna ja Tartu vahel (jutustuse..""Surnu vees. Campbell ja Carter lah..""Shiatsu saladusi""Kiviraidur""Hullud päevad""Võrkpalliõpik""Matlocki dokument""Jalutamas pärast südaööd""Vähk on avastatav ja ravitav""Organisatsioonikäitumine. Käsira..""Surnud ruum""Viimse lootuse hotell""365 võimalust, kuidas lõdvestada..""Keelatud vend""Ettekirjutus: muutumine""Eesti keele õpik. IX klassile""Mina loobun suhkrust. 108 suhkruva..""Juhatus psühholoogiasse""Kadunud väike tüdruk""Pannkoogitort ""Kõige õigem""TEA taskusõnastik. Prantsuse-eest..""Masinaõpetus keskkoolis""Geodeesia I""Lugemispäevik 8.-9. klassile""Peamassaaž""Tapmisnimekiri""Kui kuningas sureb""Surnud enne surma""Väike silmaraamat""Keemia õhtuõpik""Silmaringi reisijuht: Itaalia""Prepositions? It's very simple!""Muinasjutt Mailinnust""Esimesed eluaastad (tüdruk)""Matemaatika X klassile""Geodeesia II""Inglise-eesti meditsiinisõnaraama..""Inimese keha ehitus ja kompositsio..""Eesti-vene sõnaraamat""2005. aasta matemaatika riigieksam..""Pilkane pimedus. Sari Harlequin""Tervis ja õendushooldus""Siluett 1989/2. Sügis (vene keele..""Sabaotsakesed (jutt)""Eesti keele õpik 3. klassile. II ..""Matemaatika X klassile""1000 maailmaimet. Inimkonna varand..""Inglise-eesti psühholoogia õppes..""Keskkond ja keemia. Ohud ja hüved""English grammar in use. Supplement..""Kadunud""Kalevipoja mälestused""Antiikmütoloogia ja -kultuur. Ent..""Suur küpsetamisraamat""Saada õnnelikuks""Füüsika ülesanded kõrgkoolide ..""Füüsika kontrolltööd põhikool..""Camino saar""Matemaatika olümpiaadid Eesti NSV..""Härra Vale Number""Vestlusi vene ja eesti keeles. РÑ.."
70 tk kogusumma: 795,50 EUR

Teema: Sari: XX sajandi raamat
Pealkiri: Kangelassurm
Autor(id): Richard Aldington
Kujundaja: Avo Keerend


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1965
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Hardi Tiidus
Lehekülgi: 438
Sari: XX sajandi raamat

Seisukord: pisut kulunud ja servadest rebenenud ümbrispaber, sisu olemas ja korralik

Mõõdud: 137 × 209 mm
Suurus: tavaformaadis ja ümbrispaberiga kõvas köites raamat

Sisu:
#T# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT

Romaan ilmus 1929. aastal ja kujutab endast Esimeses maailmasõjas tapetud noore inimese saatust.
George Winterbourne püüab rajada oma teed selles ühiskonnas, kuhu ta kuulub; ta otsib, satub mässupuhangutesse ja kaotab kunagised ideaalid. Siis kaotab kõik. Nädal aega enne vaherahu, 1918. aasta 4. novembri koidikul tõuseb khakimundris noormees ilma mingi nähtava põhjuseta kogu pikkuses püsti ja saab vaenlase kuulipildujale märklauaks.
Niisugune kaugeltki mitte kangelaslik ja täiesti mõttetu on see «kangelassurm», mis langeb osaks Winterbourne'ile, Briti armee ohvitserile, kes siirdus rindele reamehena ning kes rahuajal oli kunstnik ja literaat.

Raamat sarjast XX sajandi raamat

Hind: 6,00 EUR
Otsing autori järgi:

Richard Aldington, Death of a Hero,
Foreign Languages Publishing House, 1958

Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Mari Järve, Klaasmeri. Imeulmeromaan,
Hea Lugu, 2015, hind: 8,00 eurot

Barbara Cartland, Imeline unelm,
Ersen, 1999, hind: 6,00 eurot

Suzanne Brockmann, Piisavalt aega armastuseks,
Ersen, 1998, hind: 5,00 eurot

Magda Pihla, Naanu ema tütred,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1963, hind: 4,00 eurot

Agatha Christie, Miks nad ei kutsunud Evansit?,
Oktoober, 1991, hind: 7,00 eurot

Daphne du Maurier, Patuoinas,
Eesti Raamat, 1993, hind: 5,00 eurot

Selma Lagerlöf, Portugali keiser,
Eesti Raamat, 1998, hind: 9,00 eurot

Vaclav Erben, Denaar tütarlapse peos,
Kupar, 1995, hind: 5,80 eurot

Charles Grant; Seriaali autor: Chris Carter, Tuulispask,
Varrak, 1997, hind: 5,50 eurot

Kevin J. Anderson, Salatoimikud: Epitsenter,
Varrak, 2000, hind: 6,00 eurot



Ilukirjandus all on 23272 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Kangelassurm, Richard Aldington, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud