Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Eesti ustest- sisse, väljaAutor(id): Triin Käpp, Mari-Liisa Parder, Triin Pisuke-Roos, Margit Sutrop, Mats Volberg
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789985795422
Lehekülgi: 272
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 145x215 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
#T097# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 001
Oleme uhked taastatud vabaduse üle ja rõõmsad, et Eesti akendel pole enam trelle ega ustel tabalukke. Igaüks võib minna, kel julgust ja ettevõtlikkust. Ja igaüks võib tagasi tulla, kes seda maad omaks peab ja kes tahab oma saatust just selle maaga siduda. Täna elab eestlasi vähemalt
124 välisriigis. Käesolev kogumik on sündinud soovist mõista, mis paneb inimesi Eestist lahkuma ja mis toob neid koju tagasi või takistab tulemast. Kogumiku tuuma moodustavad 2011. aastal toimunud Vabariigi Presidendi kirjatalgute "Eesti ustest - sisse, välja" raames kogutud isiklikud lood, kus inimesed räägivad oma suhtest Eestiga. Kogumikust saab lugeda ka Välisministeeriumi koostatud ülevaadet eestlusest välisriikides.
Ülevaade toetub 34 riigis töötavate Eesti konsulite vastustele. Lisaks sisaldab kogumik artikleid ja ekspertarvamusi, mis aitavad mõista eestlaste rände ulatust, põhjuseid ja rännet mõjutavaid tegureid. Head kaasamõtlemist!
Hind:
9,00 EURTeema
Kultuur alla viimati lisatud:
Mihhail Lotman, Struktuur ja vabadus I. Semiootika vaatevinklist. Tartu-Moskva koolkond,
TLÜ kirjastus, 2012, hind: 15,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare. Koostanud Maarja Vaino, Õnnelikest ja õnnetuist aegadest. Valik publitsistikat,
Kunst, 2010, hind: 14,00 eurot
Aldur Vunk, Entsüklopeediline muuseum. Pärnu muuseum 125,
Pärnu Muuseum, 2021, hind: 20,00 eurot
Seto talumuuseum,
Seto Talumuuseum, 2014, hind: 14,00 eurot
Koostanud Õie Haavik, Meie esivanemate töid ja tegemisi. Abimaterjal lasteaedade ja algkoolide õpetajaile,
Riiklik Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskus, 2001, hind: 7,00 eurot
Jüri Kuum, Eestlaste vanu nimesid,
2003, hind: 4,00 eurot
Saamuel Pliuhkam, Õilis metslane ja sisemine deemon,
Väljanäitus, 2025, hind: 9,00 eurot
Tõnu Tender, Mitmekeelsus Eestis Euroopa Liidu mitmekeelsuse ideaali taustal,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2010, hind: 8,00 eurot
Lauri Vahtre, Maarahva tähtraamat,
AS Mix, 1991, hind: 1,60 eurot
Maaja Kallast, Käitumise kuldvara. Riietus ja suhtlemine,
Aed, 1996, hind: 8,00 eurot
Kultuur all on 4911 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!