Teema: Esoteerika
Pealkiri:
Ajarännakud ehk ootamatu õnn läbi sõjakaoseAutor(id): Üllar Harald Joasoon
Kirjastus: Üllar Harald Joasoon
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916404362
Lehekülgi: 226
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetegaus raamat kirjastusest
Mõõdud: 150x210
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
´´Ajarännakud ehk ootamatu õnn läbi sõjakaose´´ on raamat, kus kaasaja elu- ja ärikeskkonnas tegutsev mees satub üleloomulike jõudude valitsejaks ja ta kohtub naisega, kelle sünniaeg jääb sõjaeelsesse aega. Mehe praktiline ärimeel hoomab ennenägematuid võimalusi ning hakkab neid loominguliselt ära kasutama. Olukord näib mõlemale osapoolele äärmiselt kasulik. Ajapikku hakkab aga ohjeldamatu äritegevus tunduma ebaeetiline ja peategelased kasvavad uuele tasandile. Kas paarisuhtlusel on ajavaimude erinevusel ainult liitev või ka lahutav roll?
Märksõnad:
Üllar Harald Joasoon
ajalugu
arhitektuur
esoteerika
kodulugu
mälestused
Hind:
8,00 EUROtsing autori järgi:
Üllar Harald Joasoon, 13 ehk õnnelik kuraditosin,
Üllar Harald Joasoon, 2021, hind: 7,00 eurot
Üllar Harald Joasoon, Ajarännakud 2.0 ehk viis aastat hiljem,
Üllar Harald Joasoon, 2025
Üllar Harald Joasoon, Kogemata kümnesse,
Üllar Harald Joasoon, 2024
Üllar Harald Joasoon, Mirjami uus algus koos kummitustega,
Unlimited Media, 2022
Teema
Esoteerika alla viimati lisatud:
Liz Dean, Taro käsiraamat. Tarokaardid: ajalugu, ladumine ja tõlgendamine,
Varrak, 2016, hind: 36,00 eurot
Diana Cooper, Ingli ilmutus. Kuidas muuta maailma inglite abiga,
Valgusesaar, 2005, hind: 12,00 eurot
Kenneth Meadows, Kus kotkad lendavad. Šamanistlik tee sisemise tarkuse juurde,
Sinisukk, 1996, hind: 13,00 eurot
Vianna Stibal, Teetatervendamine,
Ersen, 2012, hind: 18,00 eurot
Mihály Hoppál, Šamaanid Aasias ja Euroopas,
Varrak, 2003, hind: 29,00 eurot
Matt Kaplan, Teadus maagia taga. Pühast Graalist armujookide ja üliinimesteni,
Argo, 2016, hind: 16,00 eurot
Ann Marie Chiasson, Energiatervendamine,
Ersen, 2018, hind: 20,00 eurot
Mel Gill. Leelo Laurits, Metatasandi saladus. Kõik on võimalik,
Pilgrim, 2013, hind: 25,00 eurot
Clemens Kuby, Teel järgmisse dimensiooni. Minu reis ravitsejate ja šamaanide juurde,
Olion, 2008, hind: 21,00 eurot
Doreen Virtue, Tervendamine inglite abiga. Kuidas inglid saavad teid aidata kõigis elu valdkondades,
Pilgrim, 2006, hind: 21,00 eurot
Esoteerika all on 2123 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!