Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti Nõukogude Sotsialistliku Va..""Kunstlik päike""Varastati... Mis edasi?""Kaadriinspektori käsiraamat""1000 matsu allapoole vööd""Преферанс""Kass""Eestlaste antropoloogia seoses etn..""Laboratoorium""Kiivuse labürint""Pikker 1984/19""Varastatud marki otsimas""Atlandi kalu toiduks""Toompea vang""Tahteeksperiment. Oma elu ja maail..""Ooper""Teooria ja mudelid eluteaduses. Th..""Tööõigus. Loengukonspekt""Arbuusisuhkrus""Vahetuslaps""Sissejuhatus teaduse ja tehnika uu..""Sõnad""Armastuse kunst""Teadusmõte Eestis (VI). Elu- ja m..""Euroopa õiguse ajalugu. II raamat..""Jutustusi naftast""Täppisteaduste sektsiooni esimene..""Käsiraamat ettevõtjale I-II""Elektrotehnika""Pikker 1988/20""Vikerkaar kristalltilgas""Värvid kodus""Kolgata toimik""Pilkaja 2017/12. Pilke- ja naljaaj..""Pikker 1987/21""Suure Karu pojad""Kas sina tead? 162 selgitust lahed..""Pikker 1990/2""Pikker 1989/23""Eesti Vabariigi teaduspreemiad 201..""Tuline jäätis""Kuidas sünnib teras""Meie aeg""Nukra nõia rännutee ehk žanriot..""Maailm on väsinud vihkamast""Darvinismi alused. Õpperaamat kes..""Kodanike õigused elutarbelise tee..""Tööõiguse kogumik seisuga 1. ju..""Elav Teadus 1996/3""Bioonika probleeme""Geneetika""Pikker 1988/14""Tsiviilseadustiku üldosa seadus. ..""Eestlaste endeemilistest haigustes..""Pikker 1988/18""Inimesed ja automaadid""Ragnarok. Jumalate lugu""Hommikumaa targad. Salapärasuste ..""Nomaadide sajand. Kuidas kliimamur..""Enno Hallek. Konstakademien, Stock..""Töökeskkonna ohutegurid ja riski..""Professor dr. phil. h.c. Peeter P..""Väike Köleri sõnastik""Andrus Johani raamatugraafikat aas..""Tulnuk""Kunst ja Kodu 1990. 59/90"
66 tk kogusumma: 442,32 EUR

Teema: Seiklusjutte maalt ja merelt
Pealkiri: Kesk-Aasia avarustes
Autor(id): Vladimir Obrutšev
Kujundaja: Erik Vaher


Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1957
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Heino Kiik
Lehekülgi: 348
Sari: Seiklusjutte maalt ja merelt

Seisukord: kasutatud raamat, kaaned, kaante servad, nurgad ja raamatuselg VÄGA kulunud, vana raamatukogu tempel sees, raamatukogust kustutatud, kaantel numbrid, lehed kohati plekilised, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 137 × 206 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
kasutatud raamat, kaaned, kaante servad, nurgad ja raamatuselg VÄGA kulunud, vana raamatukogu tempel sees, raamatukogust kustutatud, kaantel numbrid, lehed kohati plekilised, sisu olemas ja loetav

Lahtikaevamiseks valisime õhukese plaadiga haua, sest lihtsate küngastega hauad äratasid teatavat kahtlust. Asi oli selles, et Mongoolia avarates nõgudes võib tihti kohata harmõkipõõsaisse kasvanud künkaid, mis kokku võtavad enda alla terveid tiinusid ja on väga hauaküngaste sarnased, kuid tegelikult kujutavad endast ainult nende põõsaste varju kogunenud tuiskliiva hunnikuid. Järelikult võisid ka siin haudade asemel olla samasugused liivakünkad, mida ei olnud muidugi mõtet kaevata. Kivist hauaplaat aga garanteeris, et meie töö pole asjata.
Me pöörasime plaadi kõrvale, haarasime labidad ja asusime hauda lahti kaevama. Labidad ei läinud aga maasse rohke kui 2-3 sõrme sügavuselt ja pärast selle kihi eemaldamist tuli haarata kirka, et purustada sellega pinda, mis ilmselt oli pärast matmist mitusada või tuhat aastat vajunud ning kõvaks muutunud. Meil õnnestus üsna ruttu auku veerandi arssina võrra süvendada, kuid järgmine veerand nõudis juba palju vaeva. Hauda täitev liiv osutus niisama kõvaks kui kivi, millest olid tehtud torni seinad; augus ainult oli kirkaga parem töötada kui seina sisse tehtud avauses. Kaevasime veel veerandi arssinat ja istusime siis augu servale puhkama.

Sari: Seiklusjutte maalt ja merelt

Seiklusjutud, seiklusjutt, reisikirjad

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Vladimir Obrutšev, Plutoonia,
Parašin, 1994, hind: 9,00 eurot

Vladimir Obrutšev, Kesk-Aasia avarustes. Aareteotsija märkmed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 15,00 eurot

Vladimir Obrutšev, Sannikovi maa,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956

Vladimir Obrutšev, Sannikovi maa,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956

Vladimir Obrutšev, Kesk-Aasia avarustes. Aareteotsija märkmed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957

Teema Seiklusjutte maalt ja merelt alla viimati lisatud:

Nikolai Trublaini, Kuunar Kolumbus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 14,00 eurot

Alexandre Dumas, Vikont de Bragelonne ehk Kümme aastat hiljem I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 15,00 eurot

Thomas Mayne Reid, Peata ratsanik. Kummaline lugu Texasest,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 17,00 eurot

Alexandre Dumas, Vikont de Bragelonne ehk Kümme aastat hiljem II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 15,00 eurot

Vahtang Ananjan, Pantrikuru vangid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 15,00 eurot

Vassili Jan, Viimase mere poole. Batu-khaani rada. Ajalooline romaan. XII sajand,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 9,00 eurot

Ferenc Molnár, Pal-tänava poisid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 12,50 eurot

Ludwig Renn, Trini. Jutustus indiaanlasepoisist,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 14,00 eurot

H. Rider Haggard, Kuningas Saalomoni kaevandused. Seeba kuninganna sõrmus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 18,00 eurot

Alexandre Dumas, Vikont de Bragelonne ehk Kümme aastat hiljem III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 16,50 eurot



Seiklusjutte maalt ja merelt all on 164 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud