Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
''Kalevi'' šokolaadiraamat. The ''Kalev'' chocolate bookAutor(id): retseptid: Maire Suitsu ; toidud valmistanud ja pildile seadnud Lia Virkus ; tekstid: Ruth Roht, Otto Kubo, Evelin Heiberg
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel:
Tõlkija: Siiri Kalev
ISBN: 9789985953600
Lehekülgi: 112
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 205x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Šokolaadiraamat valmis kommivabriku Kalev initsiatiivil, et tutvustada laiemalt šokolaadi "hingeelu". Esimeses raamatu osas on ülevaade šokolaadi ajaloost – kuidas ja millal šokolaadi kasutama hakati, kuidas šokolaad Euroopasse jõudis ning ka šokolaadivalmistamise ajaloost Eestis. Seejärel kirjeldatakse šokolaadi valmistamise tehnoloogilist poolt – kuidas kakaoubadest valmib meile kõigile tuntud maius.
Raamatu praktilises osas on õpetusi, kuidas valmistada šokolaadist erinevaid kaunistusi ning hulgaliselt põnevaid koogi-, tordi- ja küpsiseretsepte.Raamatu teooriapoole koostamisel osalesid Kalevi tehnoloogid ning Kalevi muuseumi teadur, retseptid panid kokku ja küpsetised valmistasid Lia Virkus ja Maire Suitsu.Šokolaadiraamat on heaks abimeheks nii algajale kui ka kogenud küpsetajale, pakkudes uusi ideid ning julgustust katsetamiseks kõigile.
Märksõnad:
Ajakirjade Kirjastus
šokolaad
koogid
küpsetised
šokolaad
tootmine
ajalugu
magustoidud
kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
''Kalevi'' šokolaadiraamat. The ''Kalev'' chocolate book, retseptid: Maire Suitsu ; toidud valmistanud ja pildile seadnud Lia Virkus ; tekstid: Ruth Roht, Otto Kubo, Evelin Heiberg, Ajakirjade Kirjastus 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Retseptid: Angeelika Kang, Tordid,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 4,00 eurot
Andra Kalda; toimetaja Tiina Lang, Aasta köögis. 2, Andra Kalda retseptid,
Marikiri Raamat, 2014, hind: 7,00 eurot
Jussi Talvi, Gastronoomia ajalugu,
Varrak, 2005, hind: 30,00 eurot
Aleksei Kulkov ja Konstantin Krasik, Tervise energia: astroloogi kokaraamat,
Paradiis, 2020, hind: 14,00 eurot
Carla Capalbo, Itaalia köök. Ehtsad itaalia road täis erutavaid maitseelamusi,
Varrak, 2006, hind: 15,00 eurot
Hele-Mai Alamaa, Toidud, mida lapsed tõesti armastavad,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 16,00 eurot
Maitsvad kingitused aiast ja metsast. Ise tehtud, hästi tehtud,
Ilo, 2012, hind: 4,00 eurot
Sonia Allison, 1000 klassikalist mikrolaineahju rooga,
Ersen, 2002, hind: 9,00 eurot
Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1983, hind: 4,00 eurot
Marineerimine. Hapendamine. Soolamine,
Ilo, 2012, hind: 6,00 eurot
Kokaraamatud all on 2360 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!