Lewis Carrolli lugemine keelatud, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lewis Carrolli lugemine keelatud, Diego Arboleda, Toledo kirjastus 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Tilly Trotter lesepõlves"
1 tk kogusumma: 7,00 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Lewis Carrolli lugemine keelatud
Autor(id): Diego Arboleda

Kirjastus: Toledo kirjastus
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
Tõlkija: Ehte Puhang
ISBN: 9789949727643
Lehekülgi: 208

Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 210x145
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Mis on ühist ühel õpetajannal, ühel hiidmunal, ühel seinu mööda ronival mehel ja raamatul „Alice Imedemaal“? Me hea meelega ütleksime, aga ei saa. See on keelatud.

Rõõmsameelse, pöörase ja naljaka lasteraamatu peategelaseks on erakordselt kohmakas prantslannast koduõpetaja Eugéne Chignon, kes 1932. aastal satub New Yorki hoidjaks tütarlapsele nimega Alice. Vanemate nõudmisel on väikesel Alice’il Lewis Carrolli „Alice Imedemaal“ lugemine ja sellest rääkimine keelatud ning kui selgub, et raamatu prototüüp, tõeline Alice, nüüd juba kaheksakümneaastane vanadaam, on samuti New Yorki saabunud, muutub Eugéne’i missioon Imedemaa tegelasi varjata eriliselt keerukaks.
Lugu põimib mängeldes tõsielulisi juhtumeid ajaloost ja lastekirjanduse klassikasse kuuluvaid tegelasi Humpty Dumptyst Peeter Paanini, pakkudes rõõmu ja äratundmist nii lastele kui ka nende vanematele. Raamatu teksti iseloomustab südamlik koomika, huumor ja originaalsus, Imedemaa vääriliselt ekstravagantsed tegelased ja absurdsed juhtumised, omamoodi maagiline realism.
„Lewis Carrolli lugemine keelatud“ kuulutati Hispaanias aasta parimaks lasteraamatuks ning on võitnud terve rea auhindu: Hispaania riiklik laste- ja noortekirjanduse auhind (2014), Fundación Cuatrogatose auhind (valiknimestik aasta kogu hispaaniakeelsest lastekirjandusest, 2014), Hispaania haridus- ja kultuuriministeeriumi auhind Premio Lazarillo parima lasteraamatu käsikirja eest (2012), rahvusvahelise laste- ja noortekirjanduse festivali White Raven valiknimestik (Saksamaa, 2014), Hispaania laste- ja noortekirjanduse ajakirja (CLIJ) aunimekiri (2014).

Märksõnad:
Toledo kirjastus
Raúl Sagospe

Hind: 8,00 EUR
Otsing autori järgi:

Diego Arboleda, Elio ehk Üks animatograafiline lugu,
Toledo, 2019, hind: 10,00 eurot

Diego Arboleda, Kortsutatud paberid,
Toledo kirjastus, 2021

Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

Walt Disney, Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi,
Egmont Estonia, 1997, hind: 4,00 eurot

Barbie mängib printsessi,
Egmont Estonia, 1999, hind: 3,00 eurot

Barbie Pühapäev,
Egmont Estonia, 1999, hind: 3,00 eurot

Lapsed ja loomad,
Egmont Estonia, 2000, hind: 3,00 eurot

Astrid Lindgren, Meisterdetektiiv Blomkvist,
Sinisukk, 1999, hind: 9,00 eurot

Barbara Wilson, Südamekeeled,
Ersen, 2000, hind: 4,00 eurot

Mali muinasjutte. Saja rahva lood,
Tiritamm, 1992, hind: 5,00 eurot

Rudyard Kipling, Kass, kes kõndis omapead,
Ilukirjandus ja Kunst, 1945, hind: 4,00 eurot

Vera Tšaplina, Seiklused metsas,
Perioodika, 1975, hind: 4,00 eurot

Alan Alexander Milne, Karupoeg Puhh. Jutustus lastele,
Tiritamm, 1994, hind: 15,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5422 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Lewis Carrolli lugemine keelatud, Diego Arboleda, Toledo kirjastus 2018 | vanaraamat.ee
Lewis Carrolli lugemine keelatud, Diego Arboleda, Toledo kirjastus 2018 | vanaraamat.ee
Lewis Carrolli lugemine keelatud, Diego Arboleda, Toledo kirjastus 2018 | vanaraamat.ee
Lewis Carrolli lugemine keelatud, Diego Arboleda, Toledo kirjastus 2018 | vanaraamat.ee
Lewis Carrolli lugemine keelatud, Diego Arboleda, Toledo kirjastus 2018 | vanaraamat.ee
Lewis Carrolli lugemine keelatud, Diego Arboleda, Toledo kirjastus 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud