Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Voolaid, Hea Lugu 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Narva kosk""Poiss ja kuu""Kõige tähtsam on armastus""Merehundi jutud 2""Märgid ülevalt""Sini-must-valge lipu 100 aastat""Chimneysi saladus""Mu kuninganna""Karu süda""Raiskuminek""Veri mullal (novellid)""Kaitseinglid ja vaimsed teejuhid""Looming 1998/4. Eesti Kirjanike Li..""Ado Reinvald. Luuletaja ja talupoe..""Les Voyages de Gulliver""Endla järv""Tuhkatriinu""Ettevõtte arendustegevus. Käsira..""Kajakad kaeblevad""Vanake Hottabõtš (jutustus)""Navratilova. Autobiograafia""Timur ja tema meeskond""Vaikimise taak""Laura ja tema imelik mõmmi""Труды по русской и ..""Looming 2000/4. Eesti Kirjanike Li..""Maapoisist donžuan (1. osa)""Inger""Muutlik""Sinine sarvedega loom""Sõnajalaõis""Bibi""Ajakirjanduse 1550 võtmeisikut""Moodne aed""Akadeemia 2017/4""Peeglite vahel""Imelised masinad [avasta enda jaok..""Otsa uus perenaine""Litteraria 23. Eesti kultuuriloo a..""Tädi Tilehvoni jutud""Pime hobune""Lepavere mõis""Ratsanik Melchior""Neidude paradiis""Plahvatus""Läbi varemete. Mälestusi 1944-19..""Lase sisse see õige""Pikker 1984/19""Tuleviku lätetel. Arvutid ja side""Avasta maailm. Reisiraamat lastele""Cornwalli armulugu""Printsesside lood""Tõde ja õigus I. Kogutud teosed ..""Kodus enne keskööd""Matkateid Eestis""Helmesehete entsüklopeedia. Käsi..""Tark jalgrattur""Koduõu""Kuidas mõista ettevõtte finantse..""Loti naine""Kindlustusselts Eesti Kalender 193..""Mida peab teadma ravimitest""Kirjarahva pildiraamat. Fotosid aa..""20 aastat Helicobacter pylori uuri..""Müügileping""Tierärztliche Operationslehre""Loitsulaulja""Loovus. Sisemiste jõudude vallap..""Pikk hoojooks. Jutte aastaist 1986..""Kaksipidi""Lehed tuulde. Ajaloolisi ja kultuu..""Loomamuinasjutud""Loobumised""Indiaani tervendamissaladused. Van..""Põllutööriistu Mõniste külamu..""Armastuse kuritegu""Autokaupmehe surm"
77 tk kogusumma: 618,70 EUR

Teema: Eesti novellid ja jutud
Pealkiri: Läbilööjalammas ja marukoer
Autor(id): Juhan Voolaid
Kujundaja: Anu Ristmets


Kirjastus: Hea Lugu
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949589715
Lehekülgi: 240

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 140x210
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Loomadele tuleb kas hirmust või kogemata, treeningu, peksu või kasvatuse abil pähe inimmõistus. Tajudes oma närust positsiooni inimese poolt omastatud maailmas, asuvad elukad asju ümber korraldama. Kogumik „Läbilööjalammas ja marukoer“ sisaldab kuut iseseisvat juttu, mille peategelasteks on kanad, kass, lehm, koer, lammas ja lõvi.
„Inimene elab koos koeraga ja mõtleb, et kõik klapib,“ ütleb targaks saanud peni, „koer aga elab koos inimesega ja mõtleb, et kõik ei klapi.“ Laudas mõistusele tulnud lehm kaupleb töömehelt vaba päeva, et minna raha teenima ja end vabaks osta. Rääkiv lõvi ihaldab oma järeltulijate nutikuseseemet mõistuseveega kasta. Metsas iseseisvalt ellu jääma treenitud lammas unistab huntide järk-järgulisest mahanottimisest. „Nüüd on meil olemas selline instrument nagu mõistus,“ lausub aga arukas kana. „Kas ei võimalda see meil oma elu muuta? Kas ei võiks me selle abil inimese puljongipotist välja ronida, tiibu lehvitada ja uhhuu! hüüda?“
Kirjastus Hea Lugu on varasemalt avaldanud Juhan Voolaiu humoorikad jutukogumikud „Supergripp Anton“ (2015) ja „Tartu õuduskaupmees“ (2016) ning romaani „Ideaalne taies“ (2016).


Märksõnad:
Hea Lugu
Anu Ristmets
eesti
ilukirjandus
loomajutud

Hind: 4,00 EUR
Teema Eesti novellid ja jutud alla viimati lisatud:

Tauno Vahter, Pikaajaline kokkusaamine,
Tänapäev, 2020, hind: 6,00 eurot

Herman Sergo, Lootsitoa jutud,
Eesti Raamat, 1967, hind: 3,00 eurot

Lehti Metsaalt, Tähtede langemise ööd. Novellette ja miniatuure 1961-1963,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,00 eurot

Mart Raud, Silmast silma. Novelle,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,00 eurot

Vladimir Beekman, Karmil kevadel,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 4,00 eurot

Janika Kronberg, Seitse. Valdkondadevahelised jutud,
Ilmamaa, 2019, hind: 10,00 eurot

Valeri Noskov, Pilvedega silmitsi,
2018, hind: 8,00 eurot

Juhan Liiv; koostanud E. Säärits, Proosa,
Eesti Raamat, 1981, hind: 6,00 eurot

Enn Vaino, Santlaagrid. Humoristlikud jutud,
2011, hind: 8,00 eurot

Peet Vallak, Valitud novelle,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 6,60 eurot



Eesti novellid ja jutud all on 390 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Voolaid, Hea Lugu 2017 | vanaraamat.ee
Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Voolaid, Hea Lugu 2017 | vanaraamat.ee
Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Voolaid, Hea Lugu 2017 | vanaraamat.ee
Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Voolaid, Hea Lugu 2017 | vanaraamat.ee
Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Voolaid, Hea Lugu 2017 | vanaraamat.ee
Läbilööjalammas ja marukoer, Juhan Voolaid, Hea Lugu 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud