Teema: Eesti luule
Pealkiri:
DissonantsAutor(id): Karin Kivipõld; helid Veljo Runnel, Karin Kivipõld; toimetanud Inga Tartes
Kirjastus: Lugu ja Lumm
Linn:
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916956199
Lehekülgi: 96
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Kas oled mõnikord tundnud mitut erinevat tunnet ja hoidnud peas mitut erinevat mõtet, mis kuidagi rahu ei anna? Või hoopis kogenud, kuidas eri vaatenurgad võivad olla korraga tõesed ja samal ajal teineteisele täielikult vastukäivad?
Luulekogu „Dissonants“ toob lugejani just selliseid elulisi ja filosoofilisi paradokse ning keerulisi olukordi, suunates fookuse ühenduse ja ühisosa leidmisele nende eri tajude vahel. Esteetilise naudingu suurendamiseks saadavad luuletusi illustratsioonid ning QR-koodidega kuulatavad helid, mis võimaldavad kogeda loomingut tavapärasest lugemisest sügavamal ja värvikamal tasandil."
Luuletuse juures olevat QR-koodi skaneerides saab kuulata helisid
Märksõnad:
Kirjastus Lugu ja Lumm
Hanna Kamille Kiviloo
eesti
ilukirjandus
luuletused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Dissonants, Karin Kivipõld; helid Veljo Runnel, Karin Kivipõld; toimetanud Inga Tartes, Lugu ja Lumm 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Aapo Ilves, Tulen öösel sulle koju. Valik tekste 1996-2009,
Väike Kirjastaja, 2009, hind: 13,00 eurot
Andres Vanapa, Sisukord. Luulet 1970-1978,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Tõnu Õnnepalu, Ithaka,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Arvi Siig, Epigrammofon,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Jaan Kaplinski, Õhtu toob tagasi kõik,
Eesti Raamat, 1985, hind: 9,00 eurot
Mari Vallisoo, Tabamatu toalävel,
TÜ Kirjastus, 2011, hind: 6,00 eurot
Viivi Luik, Rängast rõõmust,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Minni Nurme, Sookailudes on loitsud,
Eesti Raamat, 1971, hind: 5,00 eurot
Anne Geddes, Heljo Mänd, Haldjatiib,
Sinisukk, 2008, hind: 4,50 eurot
Rein Raud, Kestmine tuleb seest,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
Eesti luule all on 3072 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!