Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Lugu Keegi Eikellegitütre isastAutor(id): Kätlin Kaldmaa
Kujundaja: Mai Grepp
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949502547
Lehekülgi: 104
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 192 × 232 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Keegi Eikellegitütar elab emaga kahekesi. Öeldakse, et tal pole isa. Kuidas nii, peab ju olema! Ühel ilusal päeval otsustab väike Keegi Eikellegitütar oma isa otsima minna. Teekond saab pikk ja käänuline, üle lugematute mägede ja jõesügavuste, kalasildade ja taevalaotuse, abiks vaid väike võlupaun, hea õnn ja targad saatjad.
Tuleb välja, et Keegi Eikellegitütre isa Eikeegi on keegi, kellest teatakse igal pool kõnelda põnevaid ja väga salapäraseid lugusid.
Kätlin Kaldmaa on lisaks mitmele luulekogule kirjutanud ja avaldanud ka lasteraamatu „Neli last ja Murka” (2010).
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lugu Keegi Eikellegitütre isast, Kätlin Kaldmaa, Ajakirjade Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Piia Ausman, Anna lood,
Haus Galerii, 2020, hind: 34,00 eurot
Rein Raamat, Suur Tõll,
Perioodika, 1982, hind: 6,00 eurot
Helen Eikla, Sennahoi ja Nurrnopsu. Üks põhjamaa lugu,
Papalloona Print, 2017, hind: 13,00 eurot
Riina Kasser, Väike seebimullipuhuja,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 5,50 eurot
Koostanud Kaspar Jassa, Tuuli Kaalep ja Jane Liiv, Minu jõulujutt. Eesti Rahva Muuseumi jutusari 3,
Eesti Rahva Muuseum, 2011, hind: 5,50 eurot
Aidi Vallik, Koletise lugu,
Lugu-Loo, 2005, hind: 9,00 eurot
Reeli Reinaus, Kuidas mu isa endale uue naise sai,
Tänapäev, 2020, hind: 16,00 eurot
Kaia Raudsepp, Nähtamatu tüdruk,
Varrak, 2020, hind: 21,00 eurot
Vladimir Beekman, Kurbade kivide linn,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 6,00 eurot
Juhan Jaik, Kaarnakivi. Valimik tondi- ja loomajutte,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3856 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!