Kuidas saada õnnelikuks ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida, Margit Randmäe, Tänapäev 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Teema: Eneseabi
Pealkiri: Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida
Autor(id): Margit Randmäe
Kujundaja: Albert Ellis


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kreet Volmer
ISBN: 9789949270521
Lehekülgi: 246

Seisukord: heas seisukorras raamat

Mõõdud: 150 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
USA psühholoog ja psühhoterapeut, ratsionaal-emotiivse käitumisteraapia (REKT) looja Albert Ellis (1913–2007) on kirjutanud 75 raamatut ja üle tuhande artikli. Käesolev raamat on kantud ideedest, et inimene tekitab emotsionaalseid häireid enesele enamasti ise, kuid just seetõttu on õnneks olemas ka võimalus end vabastada, muutes oma mõtlemist, tundeid ja käitumist. Psühholoogiadoktor Ellis õpetab, kuidas kasutada REKT-i peamisi tehnikaid, et muutuda vähem ärevaks, masendunuks, raevutsevaks, ennastvihkavaks ja ennasthaletsevaks. Samalt autorilt on eesti keeles varem ilmunud raamat „Kuidas saada jagu oma ärevusest”.

Hind: 19,00 EUR
Teema Eneseabi alla viimati lisatud:

Pema Chödrön, Rahu sõja ajal,
Pilgrim, 2007, hind: 5,00 eurot

John Gray, Mehed on Marsilt, naised Veenuselt,
Kupar, 1996, hind: 10,00 eurot

Josef Kirschner, Egoisti piibel,
Varrak, Maaleht, 2015, hind: 15,00 eurot

Dale Carnegie, Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi,
Perioodika, 1991, hind: 5,00 eurot

Valeri Sinelnikov, Kavatsuse jõud. Kuidas teha teoks oma unistused ja soovid,
Pegasus, 2010, hind: 19,00 eurot

Tommy Hellsten, Saad kõik, millest loobud. Elu paradoksid,
Pilgrim Group, 2005, hind: 17,00 eurot

Barbara L. Heller, 365 viisi vaimu, keha ja hinge lõdvestamiseks,
Ersen, 2006, hind: 8,00 eurot

Allen Carr, Lihtne viis suitsetamisest loobumiseks,
Hotger, 2001, hind: 15,00 eurot

Triin Katariina Tammert, Küsi ja sulle antakse,
Pilgrim, 2018, hind: 15,00 eurot

Vladimir Bondarevski, Vestlusi enesekasvatusest,
Valgus, 1981, hind: 2,00 eurot



Eneseabi all on 1352 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida, Margit Randmäe, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida, Margit Randmäe, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida, Margit Randmäe, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida, Margit Randmäe, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida, Margit Randmäe, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kuidas saada õnnelikuks ja mitte lasta ennast häirida, Margit Randmäe, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud