Teema: Mõtle, värvi, meisterda
Pealkiri:
Lippude atlas kleepsudegaAutor(id): Mugandanud ja toimetanud: Mare Vetemaa
Kujundaja: Pablo Vázquez
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
Tõlkija: Mare Vetemaa
ISBN: 9789949144181
Lehekülgi: 30
Seisukord: kasutatud raamat, 8 kleepsu ära kleebitud, ülejäänud (enamik) kleepimata
Mõõdud: 240 × 343 mm
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
kasutatud raamat, 8 kleepsu ära kleebitud, ülejäänud (enamik) kleepimata
«Lippude atlasest» leiab põnevad kaardid. Kui mööda neid kaarte rännata, võib sooritada esmatutvuse ligi 200 riigi ja mõne rohkem või vähem iseseisva piirkonnaga. Riigid on väga erinevad: väiksed, keskmised ja suured riigid. Mis aga on neil kõigil ühist? Selleks on üks riigi sümboleid – riigilipp. Lugeja ülesandeks on leida rohkem kui 200 kleepsu hulgast kaartidel toodud riikidele ainuõiged lipud.
Lisaks riigilippudele saab raamatus tutvust teha ka mitme väga tähtsa organisatsiooni, näiteks ÜRO ja Punase Risti lipuga.
Märksõnad:
lipud
riigilipud
poliitilised kaardid
kleepsud
lastekirjandus
aimekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lippude atlas kleepsudega, Mugandanud ja toimetanud: Mare Vetemaa, Sinisukk 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Nikolai Nossov, Totu Kuul. Muinasjutt-romaan,
Hea Lugu, 2015, hind: 24,00 eurot
Alan Alexander Milne, Karupoeg Puhh,
Eesti Raamat, 1968, hind: 16,00 eurot
Karupoeg Puhh. Värvi ja nuputa,
Egmont Estonia, 2004, hind: 4,00 eurot
Reeli Reinaus, Kuidas mu isa endale uue naise sai,
Tänapäev, 2020, hind: 16,00 eurot
Kaia Raudsepp, Nähtamatu tüdruk,
Varrak, 2020, hind: 21,00 eurot
J. Belinskaja, A. Berdnikova, I. Gurina, D. Sokolov, T. Holkina, M. Škurina, Muinasjutud tujukuse vastu,
Felistella OÜ, 2018, hind: 14,00 eurot
Janosch, Kiri tiigrile. Lugu sellest, kuidas väike karu ja väike tiiger maaposti, lennuposti ja telefoni leiutasid,
Kakaduu, 2013, hind: 8,00 eurot
Troll, Detektiiv Pepu. Hävimatu vargajõuk,
Hea Lugu, 2023, hind: 18,00 eurot
Monteiro Lobato, Kollase Rähni Ordu,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 15,00 eurot
Ernest Seton-Thompson, Väikesed metslased,
Eesti Raamat, 1993, hind: 3,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15950 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!