Teema: Kunst
Pealkiri:
Tove Jansson. 106 illustratsiooniAutor(id): Paul Gravett; sarja konsultant Quentin Blake; sarja toimetaja Claudia Zeff
Kujundaja: Therese Vandling
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Anna-Liisa Tiisma
ISBN: 9789949083916
Lehekülgi: 112
Sari: Illustraatorid
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 250x190
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Biograafiline teos räägib, kuidas sai Tove Janssonist, kes toonases Soome mõistes kuulus mitmesse vähemusgruppi, maailmas armastatud kirjanik ja illustraator. Tema loodud muumid ja Muumiorg on erinevates vormides vallutanud kogu maailma: sündinud on multifilmid, ooperid, sõnalavastused jmt. Tema Muumi-lugusid on nimetatud ka filosoofilisteks teosteks.
Kunstnike perre sündinud Tove oli üdini andekas, ta kirjutas lugusid ja maalis. Lisaks Muumi-raamatutele illustreeris ta ka teisi raamatuid ning tema fresko “Pidu linnas” kaunistab Helsingi raekoda.
Raamatust leiab lugeja ka Tove Janssoni koomiksivormis tööjoonistused ja muumikavandid.
Märksõnad:
Sinisukk
Tove Jansson
Jansson, Tove, 1914-2001
soomerootsi
illustraatorid
kunstnikud
looming
biograafiad
Illustraatorid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tove Jansson. 106 illustratsiooni, Paul Gravett; sarja konsultant Quentin Blake; sarja toimetaja Claudia Zeff, Sinisukk 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Jüri Hain, Eesti graafika 1974-1975. Эстонская графика 1974-1975,
Kunst, 1978, hind: 5,70 eurot
Jüri Arrak, 101 eksliibrist,
Jüri Arrak, 1999, hind: 16,00 eurot
Koostanud: Edgar Spriit, Balti mere maade rahvusvahelise spordikarikatuuride näituse «Võitjate üle ei naerda!» kataloog. Каталог международный выставки спортивной карикатуры »Над победителями не шутят!» стран Балтийского моря. «Champsre beyond laughter!» An international Baltic exhibition of caricatures on sports catalogue,
EKP Keskkomitee Kirjastus, 1980, hind: 6,00 eurot
Villu Toots, Eesti kirjakunst 1940-1970 (monograafia),
Kunst, 1973, hind: 35,00 eurot
Arseni Mölder, Puit vormis, vorm puidus,
Kunst, 1968, hind: 12,00 eurot
Vello Paluoja; tekst Silvia Paluoja, Portreed ja maastikud. Pastellmaalid 2006-2014. Portraits and landscapes. Pastels 2006-2014,
Vello Paluoja, 2015, hind: 10,00 eurot
Villu Toots, Kirjakunsti abc. Grotesk ehk plokk-kiri,
Eesti Raamat, 1972, hind: 8,00 eurot
Ene Lamp, Olga Terri,
Kunst, 1982, hind: 7,00 eurot
Eesti abstraktne kunst. Mart Lepa kunstikogu / Estonian abstract art. Collection of Mart Lepp,
Mart Lepp, 2007, hind: 3,50 eurot
koostas Mart Lepp, Lepo Mikko. Varajane looming. Mart Lepa kunstikogu / Early works. Collection of Mart Lepp,
Mart Lepp, 2008, hind: 3,50 eurot
Kunst all on 1275 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!