Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Himmleri Must Ordu. SS-i ajalugu 1923 - 1945Autor(id): Robin Lumsden
Kujundaja: Tiina Sildre
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Hillar Tali
ISBN: 9789985664834
Lehekülgi: 286
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Suurus: tavaformaadist veidi suurem pehmete kaantega raamat
Sisu:
"Himmleri Must Ordu" uurib üksikasjalikult nii Relva- kui ka Üld-SS-i teket, arengut ja ülesehitust, Üld-SS-i on sõjajärgses kirjanduses napilt käsitletud, ometi tärkasid just sellest kehamist SS-i kuulsamad harud. Kirjeldatud on seda ulatuslikku mõju, mis SS-il oli politseile, rassipoliitikale, Saksa ajaloole, haridusele, majandusele ja avalikule elule. Samuti on teoses pühendatud peatükke vormiriietusele ja regaalidele, mis olid hoolikalt kujundatud nii, et tõsta Himmleri mehi esile Kolmanda Reichi ühiskonna uue eliidina. Tasakaalukalt on vaadeldud ka SS-i sõjalist panust Relva-SS-i tõhusate lahinguliste saavutuste näol ning SS-i ja politseivägede metsikusi okupeeritud aladel. Lisaks on raamatus juttu Germaani-SS-ist, kus teenisid Lääne-Euroopa maadest pärit mehed.
Kaasaegsete fotode ja joonistustega rikkalikult illustreeritud "Himmleri Must Ordu" on põnev lugemisvara mitte ainult Hitleri Kolmanda Reichi uurijatele, vaid ka 20. sajandi ajaloost huvitatud lugejatele.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Himmleri Must Ordu. SS-i ajalugu 1923 - 1945, Robin Lumsden, Olion 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Lauri Vahtre, Eesti rahva lugu,
Ilo, 2005, hind: 8,00 eurot
Werner Hilgemann ja Hermann Kinder, Maailma ajalugu esiajast tänapäevani. Maailma ajaloo atlas ja käsiraamat. 249 värvilist kaarti ja skeemi,
Avita, 2001, hind: 18,00 eurot
Tiit Made; toimetaja: Reet Made, Ülemnõukogu XII iseseisvuse taastajana. Pildis ja sõnas. Iseseisvuse taastamine 30,
Argo kirjastus, 2021, hind: 35,00 eurot
Restoration of the independence of the Republic of Estonia,
Estonian Institute for Information, 1991, hind: 6,00 eurot
Bjørn Berge, Kaardilt kadunud riigid 1840-1970,
Eesti Raamat, 2020, hind: 16,00 eurot
Ivo Manfred Rebane (koostaja), Eesti lipp,
Eesti Vabariigi Riigikantselei, 1999, hind: 8,00 eurot
Avo Hirvesoo, Kõik ilmalaanen laiali,
Kupar, 1996, hind: 9,00 eurot
Jüri Kuuskemaa, Peeter I ja Katariina I Tallinnas,
Valgus, 2004, hind: 13,00 eurot
Herodotos, Historia (Muusad) Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Ants Laaneots, Vene-Gruusia 2008. aasta sõda- põhjused ja tagajärjed,
Eesti Ülikoolide Kirjastus, 2014, hind: 14,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5972 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!