Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Juhendeid vorstisaaduste valmistamiseksAutor(id): Toimetanud: A. Jakk
Kirjastus: Eesti NSV Rahvamajanduse Nõukogu Liha- ja Piimatööstuse Valitsus
Linn: Tallinn
Aasta: 1961
Originaalkeel:
Lehekülgi: 220
Seisukord: heas seisukorras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Raamat on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks lihakombinaatides ja ETKVL-i vorstitööstustes ning õpikuna erialastes õppeasutustes, kaadri ettevalmistamisel ja kvalifikatsiooni tõstmisel.
Märksõnad:
Eesti NSV Rahvamajanduse Nõukogu Liha- ja Piimatööstuse Valitsus
lihatööstus
vorstid
tootmistehnoloogia
juhendid
käsiraamatud
õppekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Juhendeid vorstisaaduste valmistamiseks, Toimetanud: A. Jakk, Eesti NSV Rahvamajanduse Nõukogu Liha- ja Piimatööstuse Valitsus 1961Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Signe Rolf, Maailma tordid. 101 pidulikku, kergesti valmistatavat, klassikalist ja uut torti ning kooki,
Sinisukk, 1996, hind: 16,00 eurot
Dr Denis Gingras, Dr Richard Béliveau; eessõna David Servan-Schreiberilt; erialaliselt toimetanud Mart Paberit, Toiduga vähi vastu,
Varrak, 2012, hind: 26,00 eurot
Carla Capalbo, Itaalia köök. Ehtsad itaalia road täis erutavaid maitseelamusi,
Varrak, 2006, hind: 16,00 eurot
Irma Järvinen, Lasse Kosonen, Marita Joutjärvi, Parimad söögiseened ja maitsvaimad seenehõrgutised,
Sinisukk, 2004, hind: 18,00 eurot
Carolyn Humphries, 1000 klassikalist retsepti taimetoitlastele,
Ersen, 2002, hind: 15,00 eurot
Marika Vingissar, Hakklihatoidud. Maitsvalt ja kiiresti,
Ühinenud Ajakirjad, 2023, hind: 7,00 eurot
Brigitte Mars, Tervistavad taimeteed. Juhtnöörid maitsvate ja tervislike jookide valmistamiseks. Juhtnöörid maitsvate ja tervislike jookide valmistamiseks,
Ersen, 2013, hind: 20,00 eurot
Koostanud: Tiiu Väinsaar, Taimetoidud. Laiast maailmast igale maitsele,
Maalehe Raamat, 2007, hind: 17,00 eurot
Laine Remmelgas, Küpsetame ise I,
Eesti Ühing ''Teadus'', 1990, hind: 4,00 eurot
Nadežda Kaarma; koostaja Anni Arro ; toimetaja Katrin Streimann, Nadja koogid 2,
Menu Kirjastus, 2012, hind: 12,00 eurot
Kokaraamatud all on 2381 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!