Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kuidas saada asjad tehtud. Miks na..""Chansons""Musta kissa""Kummituslossi saladused. Võida hi..""Kalju liikluskeerises""Маскарад (Mascarad). Fancy..""Igati""Nõukogude pedagoogika ja kool 3. ..""Tass teed""Valel poolel. Mälestuspilte Parah..""Rätt Stuk""Puberteet. Kui kasvatamine enam ei..""Oma tuba 2. Ideid ja nõuandeid ko..""Antonio Vivaldi/ Антонио В..""Klaver ja Kitarr""Kirjanduslik Hiiumaa""Linnuraadio""Legende ja pärimusi lilledest""Lisaväärtusteooriad""Minu väike tahvel. Talus""Poolvend""Tervendaja 2010/6""Muutumised""Algteadmisi kriminaalõigusest""Senni ja Mustuke""Ado Johanson. Eesti põllumajandus..""Suur lemmiklooma tohterdamise käs..""Sissejuhatus läänemeresoome keel..""Issanda loomaaed. Humoristlikke lu..""Kaunis Eesti kodu 2008 (kodukaunis..""Baritone""Leia pooled. Vastandid""Kaotatud sõna""Cantonete""Ingeldus""Olgu, Jeeves""Maali ja joonista. Käsiraamat tul..""The Dooley Family In Moscow, Live ..""Спасите Наши Души""Ringkäigud Oscariga. Tavalise kas..""Kehale meeldib tõde""Putukad-mutukad. Teeme ise""Pea vastu, mamps!""Sõrmuste isand I. osa. Sõrmuse v..""Nelikümmend Viis III""Väike merineitsi""Elektriohutusseadus""Tallinn. Linnaehituslik kujunemine""Ars poetica""Metro 2034""Siluett 1977/1. Suvi""Puude ja põõsaste lõikamine""Imelik raamat""Lastekirjanduse sõnastik""En Målares Melodi""Tampere Rock City""Teater! Üksi või sõpradega, toa..""Marksistliku filosoofia alused""Bhagavad Giita. Jumala laul""Feng shui. Praktiline entsüklopee.."
60 tk kogusumma: 550,00 EUR

Teema: Seiklusjutte maalt ja merelt
Pealkiri: Kesk-Aasia avarustes
Autor(id): Vladimir Obrutšev
Kujundaja: Erik Vaher


Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1957
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Heino Kiik
Lehekülgi: 348
Sari: Seiklusjutte maalt ja merelt

Seisukord: kasutatud raamat, kaaned, kaante servad, nurgad ja raamatuselg VÄGA kulunud, vana raamatukogu tempel sees, raamatukogust kustutatud, kaantel numbrid, lehed kohati plekilised, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 137 × 206 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
kasutatud raamat, kaaned, kaante servad, nurgad ja raamatuselg VÄGA kulunud, vana raamatukogu tempel sees, raamatukogust kustutatud, kaantel numbrid, lehed kohati plekilised, sisu olemas ja loetav

Lahtikaevamiseks valisime õhukese plaadiga haua, sest lihtsate küngastega hauad äratasid teatavat kahtlust. Asi oli selles, et Mongoolia avarates nõgudes võib tihti kohata harmõkipõõsaisse kasvanud künkaid, mis kokku võtavad enda alla terveid tiinusid ja on väga hauaküngaste sarnased, kuid tegelikult kujutavad endast ainult nende põõsaste varju kogunenud tuiskliiva hunnikuid. Järelikult võisid ka siin haudade asemel olla samasugused liivakünkad, mida ei olnud muidugi mõtet kaevata. Kivist hauaplaat aga garanteeris, et meie töö pole asjata.
Me pöörasime plaadi kõrvale, haarasime labidad ja asusime hauda lahti kaevama. Labidad ei läinud aga maasse rohke kui 2-3 sõrme sügavuselt ja pärast selle kihi eemaldamist tuli haarata kirka, et purustada sellega pinda, mis ilmselt oli pärast matmist mitusada või tuhat aastat vajunud ning kõvaks muutunud. Meil õnnestus üsna ruttu auku veerandi arssina võrra süvendada, kuid järgmine veerand nõudis juba palju vaeva. Hauda täitev liiv osutus niisama kõvaks kui kivi, millest olid tehtud torni seinad; augus ainult oli kirkaga parem töötada kui seina sisse tehtud avauses. Kaevasime veel veerandi arssinat ja istusime siis augu servale puhkama.

Sari: Seiklusjutte maalt ja merelt

Seiklusjutud, seiklusjutt, reisikirjad

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Vladimir Obrutšev, Kesk-Aasia avarustes. Aareteotsija märkmed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 15,00 eurot

Vladimir Obrutšev, Kesk-Aasia avarustes. Aareteotsija märkmed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 9,00 eurot

Vladimir Obrutšev, Plutoonia,
Parašin, 1994, hind: 9,00 eurot

Vladimir Obrutšev, Sannikovi maa,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956

Vladimir Obrutšev, Sannikovi maa,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956

Teema Seiklusjutte maalt ja merelt alla viimati lisatud:

Robert Louis Stevenson, Aarete saar,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 15,00 eurot

Vassili Jan, Viimase mere poole. Batu-khaani rada. Ajalooline romaan. XII sajand,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 9,00 eurot

Vassili Jan, Tšingis-khaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 15,00 eurot

Robert Louis Stevenson, Must nool,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 12,00 eurot

Grigori Adamov, Kahe ookeani saladus. Teaduslik-fantastiline romaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 15,00 eurot

Aleksandr Kazantsev, Polaarunistus. Teaduslik-fantastiline romaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 14,00 eurot

Nikolai Trublaini, Kuunar Kolumbus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 10,00 eurot

Georgi Mihhailovitš Brjantsev, Jäljed lumel,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 12,00 eurot

Vassili Jan, Tšingis-khaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 10,00 eurot

Alexandre Dumas, Vikont de Bragelonne ehk Kümme aastat hiljem I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 19,00 eurot



Seiklusjutte maalt ja merelt all on 164 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee
Kesk-Aasia avarustes, Vladimir Obrutšev, Eesti Riiklik Kirjastus 1957 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud