Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Perdido tänava jaam. Esimene osaAutor(id): China Miéville
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Krista Liidaru
ISBN: 9789949256808
Lehekülgi: 240
Sari: Perdido tänava jaam
Seisukord: veidi kulunud kaantega, kuid sisult terve ja puhas raamat. Raamatus on raamatukogu ja sealt kustutamise märgised, templid ja kirjed
Mõõdud: 215x150
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
New Crobuzoni metropol laiub maailma keskel. Selle kõleduses olevate korstende all pesitsevad inimesed, mutandid ja müstilised rassid, ebaloomuliku heitveega rikastatud jõgi voolab loiult ning tehased ja valukojad kajavad öös. Juba enam kui tuhat aastat on siinsete tööliste, kunstnike, spioonide, sõdurite, maagide, narkomaanide ja hoorade üle valitsenud parlament ja selle jõhkrad miilitsad.
Nüüd aga on siia saabunud üks võõras, kelle tasku on kulda täis, ning tal on võimatu soov. Juhuslikult ja kogemata vallandab see midagi sõnulseletamatut.
Samal ajal kui linn on vangistatud võõra päritoluga terrori küüsi, sõltub miljonite elanike saatus seadusesilmade ja kuritegeliku bossi eest jooksus olevatest mässajatest ja väljatõugatutest. Öine linnamaastik muutub jahimaaks. Ebahariliku arhitektuuri varjudes leiavad aset lahingud. Ning arveteklaarimine toimub linna südames, Perdido tänava jaama hiiglaslike ja kaootiliste võlvide all.
Märksõnad:
Ersen
Perdido tänava jaam
inglise
ilukirjandus
fantaasiaromaanid
Perdido Street Station. Eesti keeles
Hind:
8,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Michelle Marly, Mademoiselle Coco ja armastuse parfüüm,
Tänapäev, 2020, hind: 30,00 eurot
Kaia Raudsepp, Nähtamatu tüdruk,
Varrak, 2020, hind: 20,00 eurot
Viivi Luik, Ajaloo ilu,
Eesti Raamat, 1991, hind: 3,50 eurot
Mario Puzo, Omerta,
Ersen, 2000, hind: 14,00 eurot
Andrus Kivirähk, Liblikas,
Tuum, 1999, hind: 8,00 eurot
Silver Anniko, Rusikad,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot
Gaston Leroux, Ooperikummitus,
Eesti Raamat, 1995, hind: 4,80 eurot
Laurence Sterne, Tundeline teekond läbi Prantsusmaa ja Itaalia. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1972, hind: 2,50 eurot
Anton Tšehhov, Valik novelle. Kajakas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 9,00 eurot
Valev Uibopuu, Janu,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1957, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!